Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyünk hogyan vezessük...

Mit tegyünk hogyan vezessük fel a témát?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt, egyik nap nagyon élveztük egymás társaságát és miközben ujjaztam, véletlen erősebb voltam a kelleténél és kiszakadt a szűzhártyája. A szülei úgy tudják hogy mi nem csinálunk semmi "olyat". A barátnőm szeretné valahogy a szülei tudtára adni hogy ő már nem kis lány, viszont mi is elkövettük az a hibát, hogy előbb cselekedtünk és aztán gondolkodtunk. Az anyukája eléggé konzervatív a témában, a barátnőm viszont szeretne jó kapcsolatot ápolni vele ezért szeretné ezt megbeszélni. Már csak az a kérdés hogyan tálaljuk neki a témát hogy mi szeretnénk tovább lépni a kapcsolatunkban (mind2 fél tisztában van hogy mit hova mikor) és ezért el kellene menni nőgyógyászhoz (rutin vizsgálatra), na már most itt jön ugye az amit az elején említettem hogy kiszakítottam a szűzhártyáját és nagyon fél a barátnőm hogy az anyukája haragudni fog azért mert nem szólt azelőtt mielőtt cselekedtünk. Hogyan tálaljuk ezt az anyukájának hogy ne legyen senki oldaláról sértődés és veszekedés? Ő 17/L én 18/F

2015. márc. 22. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
ezt szerintem fölösleges elmondani. minek?
2015. márc. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Barátnőmet zavarja hogy szinte sose mond el semmit, + asszem úgy van ha nincs 18 éves akkor csak szülővel mehet el nőgyógyászhoz is.
2015. márc. 22. 23:55
 3/14 SweetLady ***** válasza:
49%

Első válaszoló:

Az a probléma h vannak olyan anyák akik bent állnak a nőgyógyász mellet mikor vizsgálják a lányukat...így megszakad a magán szféra és kiderül a dolog.

Nem tud kettesben maradni az orvossal.

2015. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Normális amúgy hogy ezen parázunk? Nem akarunk titkolózni, de mondjuk nem is akarunk mindent nyilvánosságra hozni. Mi csak tisztességesek akarunk lenni mindenkivel. Az anyukája a barátnőm szerint úgy kezeli néha mint egy kislányt ezért kicsit félünk elmondani bármit is.
2015. márc. 23. 00:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya sportolás, vagy más megterhelő fizikai munka miatt is kiszakadhat. (bicajozás, szekrény ugrás, futás, nagyon nehezet emel)

Attól, hogy nincs szűzhártyája, még szűz, mert nem járt benne farok. A nőgyógyász meg fogja kérdezni szűz-e még, de csak azért, hogy le kell-e tesztelje a szexuális úton terjedő, tünet nélküli betegségekre(pl klamédia).

2015. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem ez megnyugtató, talán jó magyarázat de mint említettem hazudni nem szeretnénk. Hátha az orvos nem feszegetné a témát. Viszont valahogy nehezen tudja magát rávenni arra a barátnőm hogy beszéljünk az anyukájával (igen beszéljünk mondtam neki ha kell én ott leszek vele és együtt mondunk bármit). Hogyan lehetne ezt felhozni? mint említettem az anyukája elég konzervatív.
2015. márc. 23. 00:08
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon támogatom az olyasmit, hogy a szülőknél nyílt lapokkal játszunk, meg minden... de hogy én nem állnék oda az anyjához, hogy "anyuka, szétujjaztam a lánya szűzhártyáját", az hót ziher.. A szülőkkel való beszélgetésnek van egy határa szvsz.

Sose értettem azokat, akik a szülőkkel beszélik meg a szexuális dolgaikat.. előző barátnőmmel is rengeteget vitatkoztam emiatt.. rohadtul nem a szüleivel vagyok intim kapcsolatban, hanem vele. Csak rá tartozik, hogy mi van kettőnk között, szülőkre nem. Ha nem akartok hazudni, akkor egyszerűen ha rákérdeznek, válaszol. De odaállni és elmondani, hogy "nagylány lettem" szerintem fölösleges.

De ez az én nézőpontom.


Az orvososhoz pedig: ez most komoly, hogy anyuka bent áll a lánya mellett, mikor az orvos vizsgálja? Ha így lenne, mondanám, hogy addig nem vagyok hajlandó felülni a székre, amíg bent van a szülő. Egy idő után úgyis engedni fog és kimegy. Aztán az orvos meg valószínűleg lesz olyan jófej és nem mondja el a szülőnek. Vagy ha nem kell már sok a 18-hoz, akkor utána már az orvosi titoktartás a szülő felé is érvényes, onnantól kezdve kalap kabát.

2015. márc. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Őőő, már ne haragudj, de az anyjának semi köze hozzá, hogy mit-mikor-miért tesztek.


Én legalábbis tuti elhajtanám a lányomat, meg a párját, ha elkezdenék magyarázni, hogy ez meg az volt... jó, és?!


Nőgyógyászhoz meg mehet egyedül, nem kell anyuci beleegyezése, benn meg pláne nem lehet a vizsgálatkor, a doki kivágja, mint macskát...


De miért is akartok dugni, mikor alap dolgokat képtelenek vagytok egyedül elintézni?!

2015. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mi inkább kerülnénk a szűzhártyás témát viszont míg 18 nem lesz barátnőm addig csak szülővel mehet nőgyógyászhoz. Mi magát az egész témát nem tudjuk felvezetni az anyukájának .
2015. márc. 23. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerekem (nemtől függetlenül) velem beszélte meg a szexuális gondjait. De azt hiszem, ilyen álproblémával körberöhögtem volna. Mit kell ezen rugózni? A barátnőd szűz. Beszélje meg anyukával, hogy többet szeretnétek, és ennyi.
2015. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!