Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ha egy helyes 16éves...

Lányok! Ha egy helyes 16éves fiúnak még nem volt barátnője nem is csókolozott még az gáz?

Figyelt kérdés

Járok szórakozóhelyekre haverokkal néha oda csapódnak lanyok szerintem be is jövök nekik meg a humorom is de nem tudom Mivan.

Segítsetek hogy kezdjem el Koszi!



#szűz #barátnő #barát #secsok #sebaratnő
2015. márc. 28. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
kavarj vele, kerülj hozzá közel, tapogasd, húzd magadhoz és smárold le
2015. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia

Szerintem a lány/lányok várják hogy kezdeményezz :) Nem tudják szerintem ők sem hogy mivan hiszen csak elhülyültök egy bulin és kész.Ha legközelebb mész bulizni válaszd ki azt a lányt a csoportból aki tetszik és mennyetek egy nyugisabb helyre beszélgetni majd kérdezd meg tőlle hogy nem-e akarna veled járni mert neked bejön és ha ez is bejött nyert ügyed van ha meg nemet vagy nemtudomot mond akor sincs veszve minden ad meg neki a tell számod és mond meg neki hogy azért gondolkodjon rajta mert nagyon szép lány vagy aranyos :) Szorítok neked :)

2015. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem gáz
2015. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátom 18 volt, mikor együtt voltunk, előtte nem volt senkije. Én ennek kifejezetten örültem, azóta áldom az eget, hogy ez nem máshogy alakult.

Ja ő nem járt bulikba, neki más a stílusa, akárcsak nekem.


Tehát, NEM GÁZ. Az a gáz, hogy gáznak hiszed.

Ne légy félénk, egy fontos kulcsa az egésznek a magabiztosság és egy laza őszinteség.

2015. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem tartom gáznak, sőt, inkább tisztelem az ilyen fiúkat, mert nem érik be minden jött-ment k*rvával, akit csak meglátnak...

Szerintem ilyet ne kérdezz, hogy járna-e veled, de bókolj neki, megmondhatod, hogy szimpatikus neked, szívesen megismernéd jobban. :)


19/L

2015. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú köszi a komoly és segítőkész válaszakot ja szentem én se mondtam volna ilyet hogy járunk-e? de jólesik minden válasz adjatok meg tippeket bővebben ha lehet. Koszi!
2015. márc. 28. 21:18
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Ha bulikban ismerkedsz/flörtölsz az meg jó kezdet. Ha buliban vagy és vicceket mesélsz az általában bejön a lányoknak csak azt kell leszűrnöd, hogy melyiknek a legjobban. Ha ő is tetszik/szimpatikus akkor próbálj közelebb menni hozzá és beszélgetni vele kettesben. Ha azután még mindig szimpatikus akkor próbáld meg elhívni valahova. Ha te is szimpatikus vagy neki akkor igent fog mondani utána meg bármi lehet. Akkor csókold meg mikor látod rajta hogy ő is szeretné hogy megcsókold. Biztos ad majd valami jelet. 16/L
2015. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Írj rám és megpróbálok tanácsot adni vagy ilyenek..:)
2015. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hat igen. Velem is pont ugyan ez a helyzet teljesen ugyan ez csak en nem jarok bulizni ugy tunik nem akar sehogysem osszejonni a szerelem :(16f
2015. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisztofer oxi válasza:
Igen ez abszolút nem gáz.Én 19 vagyok és szeretek bulikba járni oda csapódnak csajok táncolunk egyet meg hülyülünk,meghivom őket egy italra stb néha kiválasztok egyet leülök vele beszélgetni stb. Szerintem ez fontos,hogy lássa rajtad a lány,hogy akarsz vele lenni mert lehet,hogy ő is ugyanúgy szeretne majd veled lenni. Később ha találkoztok meg bókolsz neki,viszel valami kis apróságot (csoki, virág) akkor fogja értékelni a kedvességedet és amikor majd meg szeretnéd csókolni akkor tedd ha látod,hogy ő is szeretné. Kérdezd meg tőle ,hogy szeretne e csókolózni,vagy mondd azt neki,hogy ott van egy kis tejszinhab a szád szélén mindjárt leszedem.
2017. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!