Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem sikerül a "csúcsra...

Miért nem sikerül a "csúcsra juttatnom" a barátom "kézimunkával"? Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le a barátommal, de már eljutottunk odáig, hogy kézzel szerezzünk örömet egymásnak. Ő tapasztaltabb, 2 éves kapcsolata volt előttem, nekem ő az első barátom így mindenben ő nekem az első. Fordítva simán működik, de nekem igazából fogalmam sincs, neki mi esik jól, mondtam, hogy mondja de azt mondta, erre nekem kell rájönnöm, aminek hála ahányszor idáig jutunk én azon kezdek el agyalni, vajon jó-e neki és részben ezért sem jutottunk még tovább. Igen, tudom, olvastam már válaszokat hogy hogy kell, láttam is, de tényleg nagyon rossz, hogy szinte semmilyen reakciót nem kapok (azon kívül, hogy természetesen merevedése van, nem húzódik el és közben velem is nagyon figyelmes, mindig kezdeményez), viszont még nem "ment el" egyszer sem. Megköszönném, ha valaki adna tanácsot/praktikákat, hogy hogyan is kell csinálni, mennyi ideig, ilyesmik. Tudom, hogy bután hangzik ilyeneket kérdezni, lehet béna vagyok, de képzeljétek magatokat ilyen helyzetbe vagy ha egyszer a gyereketek lesz akár, nem vagyunk egyformák.

18/L



2015. márc. 29. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Én a helyedben megkérném, hogy maszturbáljon előtted, akkor látnád, hogy ő miként csinálja. Amúgy szádat nem mered használni még?
2015. márc. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Hat lehet sokaig birja kb menyi ideig csinaltad nki?
2015. márc. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
80%
mért vagy befeszülve? engedd már el magad:)
2015. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
49%
vagy gyakorolhatsz az enyémen XD
2015. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik bután. Annyiból igaza van, hogy neked kell ráérezni, de segíthet neked. Például ha jó, akkor jelezze feléd. Esetleg nézd meg ő hogy csinálja.

Hogy segítsek is: nekem a barátom attól megy el hamar, hogy a fityma és a makk pereme surlódik.

2015. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idő alatt nem megy el?


Vagy valamit nagyon rosszul csinálsz (pl rángatod, vagy túl szorosan/nem elég szorosan fogod, nem jó a sebesség), de akkor gondolom szólna


Vagy valami olyasmhez van szokva, ami nem szokványos, pl van olyan, hogy valaki a rengeteg maszturbációval hozzászoktatta magát ahhoz, hogy gyakorlatilag csak légkalapács erősségű kézimunka váltott ki belőle hatást. Ez gáz, de ezen lehet segíteni idővel.


Kérd meg, hogy beszéljen róla, hogy mutassa meg, hogy mit szeret, közben te is csinálhatod magadnak, izgalmas élmény lesz

2015. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

egyébként szerintem hülyeség, hogy neked kell ráérezni. A férfiak ebbe nem különböznek a nőktől, amit az egyik imád, attól a másik lekonyul, és nincs kézikönyv mellékelve, hogy ezt az erősséget, ezt az irányt, ezt a sebességet kell használni.


Általában a nők (ott is a tapasztalatlanabbak) szoktak úgy gondolkozni, hogy nesze itt vagyok, elégíts ki, de ha nem vagy gondolat olvasó, akkor úgyse találod ki, hogy mi indít be, de ezek szerint férfiből is akad olyan, akinek egy gondolatolvasón kívül senkivel nem lesz kielégítő a nemi élete, mert nem tud annyit mondani, drágám én erre vágyom, arra pedig nem...

2015. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Rosszul csinálod,de ha akarod csak ma,csak most gyakorolhatsz az enyémén.
2015. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Legyetek mindketten meztelenek ez alap és jól markold meg,ne félj tőle.

Tényleg lehet,hogy magának is fél óráig veri mire elmegy.

Használj "kenőanyagot".

Az nyilván igaz,hogy nálad tapasztaltabb,de lehet,hogy ő sem túl ász a szexben.Van aki már sokat csinálta,de mindig rosszul.

2015. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
ez ember függő... 3 éve járok a barátnőmmel de nem tud sem kézzel sem szájjal elélveeztetni... és jól csinálja csak nekem nem megy...
2015. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!