Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek azokròl...

Mi a véleményetek azokròl a 12-13 éves lányokròl, fiúkròl akik ilyen, sôt még fiatalabb korukban már élnek nemi életet?

Figyelt kérdés
Szinte mèg gyerekek.. Velem van a gondd amiért elìtélem ezt? 19/L

2015. márc. 31. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt hogy barmok.
2015. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hadd hulljon a férgese!!!
2015. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy szülő úgy nevelné a gyerekét, az ilyet nem tenne. Nálam is próbálkoztak kicsinek, de tudtam, hogy nem vagyok szerelmes. Csak 14 voltam.

A legtöbb lány nem teszi.

Aki meg igen annak ennyi volt a gyerekkor, nagyobb korában kiélt nő lesz.

Nem az elítélésen van a hangsúly, hanem, hogy saját magát teszi tönkre az ember. Én nem ítélem el, hiszen számomra ők idegenek (ismerősnek azért lemondom erről a véleményem, ha ilyen hülyeséget szeretne csinálni), csak saját magukat teszik tönkre a legtöbb esetben.

2015. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3# miért teszik tönkre magukat??

Amúgy meg mindenki akkor veszti el amikor akarja! Ez magánügy!

2015. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem az én gyerekemről van szó, hidegen hagy. Meg van a véleményem, de az egész nem ér annyit, hogy rugózzak rajta.
2015. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nos igen vegul is maganugy de ez egyaltalan nem elfogadhato. az a lany aki 13evesen odbdja magat nem lesz igazi szulo. miert? mert neki ez a termeszetes pedig nem az . eretlen nem eleg okos meg es megy a sajat feje utan nem gondolva ara hogy elcseszi az eletet. a szuloknek kene odafigyelni ere.
2015. ápr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem a szülők hibája. Ha akarnak, fognak is. Mindegy hol meg mikor. A szex folyik minden csapból. Újságokon pucér nők, reklámokban, termékeken. PL ma egy cipős újságban, a cipők mellé fel volt tüntetve egy fehérneműs hölgy. Persze h hamarabb kezdi el őket érdekelni az ilyen, ha mindenhol ezt látják. Hogy jó e vagy nem, az mindenkinek a maga dolga, csak az a baj, h elhitetik, h a szextől több a ember.
2015. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"3# miért teszik tönkre magukat?? "


Lelkileg nem tesz jót egy gyereknek a szex. Meg amúgy is, akkor még nem igazán szerelmesek, hanem kíváncsiak, vagy ha szerelmesek is, megvan a veszélye, hogy a fiú megbántja őket, ami kis korban az egyik legnagyobb lelki trauma.

Másrészről meg kiéltté válnak nagyobb korukra.

2015. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!