Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az elsö alkalomhoz...

Szerintetek az elsö alkalomhoz milyen romamtikus program az ideális?

Figyelt kérdés

Én 18vagyokF o17,mind a ketten szüzek vagyunk még,volt már petting is és én nagyon szeretem mindennel jobban elfogadom ugy ahogy van és ezt ő is érzi,és én is érzem hogy szere és megbízik bennem.Sokat beszélgettünk már elről és ő aztmondta hogy mostmár készen áll,de mikor elkezdtem volna a dolgot elkezdett sirni,nemtudtam mi lehet a baj lehet hogy csak nagyon ideges volt.

Másnap reggel megkerdeztem mi a baj,elre azt válaszolta hogy nem az én hibám csak ideges volt amiatt hogy nem tetszik nekem meztelenül vagy nem áll fel tőle,vagy hogy nem tartom izgatónak.Ezen én nagyon meglepődtem mert elégge jól mentek eddig a dolgok,nagyon jo csaj bomba teste van es nagyon izgato szerintem tudja is de nemtudom mi lehetett a baj.na szoval ehez kene egy jopar tanacs vagy javaslat hogy milyen romantikus dolgokkal,esetleg esemeny elotti programokkal oldjam a gatlasait vagy erositsem a biztonsag erzetet go dolok itt pl.egy romantikus meghitt kellemes furdesre par gyertyaval vagy ilyesmikre,komoly valaszokat varnek ha lehetseges,mert nagyon fontos nekem es joljonne a segitseg!!!!!!:)



2015. ápr. 7. 18:52
 1/5 To7ka ***** válasza:
100%

Kérdésedből nagyon az látszik, hogy korotokhoz képest is kicsit éretlenek vagytok (nem sértés, még úgy is stimmelne, hogy általában ilyen idősen mások túl érettek), és rosszul közelíted meg.

Aranyos, hogy megakartok beszélni mindent, és romantikus programot akarsz kitalálni, de teljesen felesleges, és nem a beszélgetésről szól. Túlbeszéltétek már, túlterveztétek, én még soha nem éltem át olyat, hogy valaki írja nekem, hogy már készen áll... Mi az hogy készen áll? :D Pettingelünk, szépen egyre tovább megyünk, és egyszer amikor ott tartja fülembe súgja vagy jelzi, hogy kíván, szeretne magában érezni. Ha ennyire rákészültök, persze hogy feszült lesz.

Plusz, a "romantikus meghitt kellemes" fürdésnél arra nem gondoltál, hogy meztelenül szoktak fürdeni?:)) És pont a testének a mutogatásával (is) van baja?

Egész egyszerűen hagyd abba a beszélgetést, kész, túltárgyaltátok, a kivitelezés jön további tárgyalás nélkül, vagy lassan dobhatod az egészet és teljesen bestresszeli magát és lelép. Ne beszélj róla, ne nyomulj, lazuljatok le, újra petting, simogasd, csókolgasd, éreznie kell, hogy felizgul, élvezi mikor a nyakát csókolod, élvezi mikor a melleire haladsz tovább, az ujjaid a csiklóján, az összes erogén zónáját érezze és élvezze a kezed és a szád alatt... Ő érezni fog Téged, érzi, hogy feláll, felizgulsz Tőle. Utána eljuttok odáig, hogy teljesen normális lesz egymás mellett feküdni meztelenül. Teljesen normális. Utána jön az, hogy tovább mész mikor nagyon élvezi az előjátékot, és szépen becsusszansz. Ennyi. Ne rajzold le neki, ne készítsd fel órákon át, nem kell diavetítés, kisfilm, szépen határozottan haladjatok előre!:)

2015. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
plusz egy a #1-nak.
2015. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a tanácsot:)de a sokat beszélgettünk róla az kb 1 fel orat jelent:DDe a furdessel is alra gondoltam hogy erositsem egy kicsit a biztonsag erzetet hogy nemkell egybol a kozepebe csapni,csak ujbol petting csak kicsit romantikusabban,es ezaz hogy lattam mar meztelenul es ezert nem is ertettem a dolgot:/
2015. ápr. 7. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond neki. Dícsérd meg minden nap hogy milyen jól néz ki stb. Ezzel erősítheted az önbizalmát
2015. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is kis félszegek voltunk, nagyon szép is az úgy! Csak ölelgettem egyre többet és ha magunkra maradtunk, kellő tisztelettel, nagyon finoman simogatni kezdtem, de mell és fenék is csak nagyon ritkán, nagyon futólag, semmi nyomulás. Nem volt cél, hogy megfektessem, tehát nem is nagyon jutottunk eddig egy-két alkalommal még. Aztán egyszer kissé meghittebb körülmények között folytattam, míg kézzel nagyon finoman ki nem elégítettem.


A gyengédség a fő kellék. Természetes, hogy figyelmesen és kedves kis ajándékokkal és szavakkal veszem körbe, de ez mindig van, nem kell szervezni.

2015. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!