Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit okoz a későn kezdett...

Mit okoz a későn kezdett szexuális élet?

Figyelt kérdés
20-25-30< több év felett

2015. ápr. 9. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Gyereket, de azt a korán megkezdett szexuális élet is okozhat!
2015. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
elvesztegetett éveket
2015. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért kellett lepontozni a válaszom? He? Vagy csak én találom értelmetlennek a kérdést????
2015. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmit csak ne kötelezd akkor hamar el magad, hanem először tanulj élj, bulizz...Mert egy emberből nem fogod leszűrni a dolgokat.
2015. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Valószínűleg önbizalomhiányos lesz az illető, de lehet, hogy ez az önbizalomhiány elszáll, ha elveszti a szüzességét.

De az is lehet, hogy megmarad. Ezt nem tudom pontosan.

2015. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha eléred a 30 éves szüzességet, varázslóvá változol.
2015. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
félti a szűzeségét,magamból indulok ki most
2015. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

"Semmit csak ne kötelezd akkor hamar el magad, hanem először tanulj élj, bulizz...Mert egy emberből nem fogod leszűrni a dolgokat."


Én elköteleztem magam, pedig csak egy barátom volt. Így is tudok tanulni, élni, bulizni csak olyan ismerkedések nélkül, amikből kapcsolat fonódhatna.


Semmi rosszat, mondjuk 30 felett már oka van. Nőknél ez nagyon fontos, mivel ha gyereket akarnak azt jobb minél fiatalabban, ha megvan már a háttér. Inkább azt mondom, hogy élni, tanulni és bulizni addig kell amíg nincs gyereked.

Úgyhogy mindenki úgy adja oda magát a szerelmének, hogy az ne akkor legyen, amikor már egyből családot alapít, mert akkor 1-2 jó dolog kimarad az életéből.


A 20-25 között még teljesen normális, hogy valaki szűz legyen, de ritka.

2015. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Én 23 éves vagyok és ha magamból indulok ki akkor már nagyon kívánom a szexet. Természetesen komoly kapcsolatban szeretném elveszíteni.

Az oka szerintem hogy még szűz vagyok az az lehet hogy nem vagyok nagy társasági ember így szórakozni sem nagyon járok ezért ismerkedésre sincs túl sok lehetőségem ez okból.

2015. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23 éves vagyok és szűz. Nem tudom, hogy pontosan mi az oka, az hogy kicsit tartok a férfiaktól(mert ez tény, és befolyásolja az ismerkedést), vagy az, hogy alapvetően nem sikerült olyan férfiakkal megismerkedni(beszélni azért beszélek velük, nem rémülök el az első ádámcsutkától, ami szembejön), akivel passzolnánk egymáshoz, és egy hosszú vagy akár egy rövid távú kapcsolat erejéig összejöhetnénk. Nekem fontos, hogy a partnerem jó társaság legyen, érdekes, és viszonylag jó ember.

Nyilván én is nagyon kívánom már a szexet, de addig elvagyok. Megismerem magam, a testem, sokat maszturbálok (nyilván), talán annyi előnye van, hogy kutatások szerint a később megkezdett szexualitás alapvetően jó szexuális életet jelez előre. Nyilván itt inkább az az összefüggés, hogy egy idősebb ember edukáltabb a témában, és jobban ismeri önmagát.

2015. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!