Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/nők, mi lehet az oka...

Lányok/nők, mi lehet az oka annak hogy nem tudom elérni a hülvelyi orgazmust, és hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, még szűz, viszont szerintem a mai világban (főleg ennyi évesen) már nem kell szégyellni azt, ha magához nyúl az ember. Szóval, szűz lévén elég sűrűn, és már nagyon régóta végzek önkielégítést, de eddig csak "külsővel" próbálkoztam, és minden alkalommal élveztem is, és el is jutottam a csúcsra. Nemrégiben viszont elhatároztam, hogy megpróbálkozok a "belsővel" is. Nem mondhatom, hogy nem esett jól, de sehogysem jutottam el a csúcsra. Mi lehet ennek az oka? Olvastam olyasmit, hogy hülvelyi orgazmust partner nélkül is el lehet érni? Vagy vannak kivételek? Vagy létezik, hogy abba a kategóriába tartozok, aki nem képes a hülvelyi orgazmusra? :( Nektek milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren? Mit tanácsoltok?

2015. ápr. 9. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg közben a csiklód kézzel izgatni, miközben belsőleg is csinálod
2015. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy szűzként az hogyan lehetne egyáltalán kellemes, nem hogy orgazmus. Viszont segédeszköz nélkül már elképzelhetőnek tartom. Nekem még hüvelyi orgazmusom saját kezűleg vagy mással nem volt, viszont ha szorítom a hüvelyem meg fantáziálok közben és mozgatom a csípőm, akkor úgy szokott sikerülni.
2015. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgy is, de semmi :/
2015. ápr. 9. 20:09
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 köszi a tippet
2015. ápr. 9. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmusra nem minden nő képes. Ettől függetlenül próbálkozhatsz, hátha összejön. Nekem még sosem volt, pedig majd húsz évvel idősebb vagyok nálad. Nem baj, jó nekem a csikló orgazmus is.
2015. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit, hogy spriccelés volt egy nagyon ügyes partnerrel. De alapból nekem nem szokott hüvelyi orgazmusom lenni, bár szerintem minden nő képes rá, csak nem minden nő talál hozzá jó partnert.
2015. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően 2 dolog van. Statisztikailag bizonyított,hogy a nők jelentős sszázaléka nem képes hüvelyi úton elélvezni. Ettől függetlenül,nem biztos,hogy Te ebbe a százalékba tartozol. A szeretkezés folyamán nem csak az "pörget" ha benned van /lesz/ a partnered, hanem a teste érintése,meg az illata, hangja amikor neki is jó,stb. És mindezek összhatására tudsz eljutni a csúcsra,esetlek,ha szerencsés vagy,vele,vagy előtte többször,és a végén vele.De ha csak a vibrátorra vagy rá kényszerülve,akkor nagyon intenzíven kell használnod a fantáziádat,és igen, símán be lehet segíteni a klitorisz vibrivel is. De semmi nem pótólja azt az érzést,amikor együtt élvezel el a partneredel,és érzed,hogy előnt az a forró folyadék ami a pasidból szét árad benned.
2015. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a zagyvaságot (a nők nagy része nem képes hüvelyi orgazmusra) nem kell elhinni. A statisztikák nem a képesség hiányát igazolják, hanem magát a tényt, hogy még nem élt át ilyet (aminek ezer oka lehet, görcs, neveltetés, félelmek, párkapcsolati gondok, nem megfelelő partner, stb.). Nekem sem volt még hüvelyi, de érzem, hogy egy jó kapcsolatban lehetne.
2015. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem. Nem volt. Jó partner,szerelem, zéró görcs.
2015. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. ápr. 10. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!