Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ettől én most nem vagyok a férfi?

Ettől én most nem vagyok a férfi?

Figyelt kérdés

Nekem azért nem volt még barátnőm szerintem mert nem vagyok férfi, nincsen meg bennem az hogy na ott van egy lány és ő kell nekem. Azért nem mert rosszul érzem magam ha egy helyzetben csak arra tudok gondolni hogy "Na itt van ez a lány és most majd ő eldönti hogy érdeklem e vagy nem.." Valahogy taszít ez az érzés, persze tudom valaki erre azt mondja hogy "legyél határozott próbálj te irányítani.." de az sem én vagyok de viszont engem sem lehet irányítani ezért papucs sem vagyok. Szeretek küzdeni, de nem másnak a kegyeiért.

Két szituációt tudok elképzelni amiben sikerül egy lánnyal összejönnöm.


1: Ő neki tetszem meg én és gyakorlatilag "Hagyom magam"


2: Szimpatikusak vagyunk egymásnak, egyenrangúak és mindketten ugyanannyira érdekeljük a másikat, nem szabunk idióta szabályokat hogy "kinek kell fizetnie, mikor szabad először felhívni a másikat..stb stb"

Sokan mondták már hogy "oda kéne menned, hívd meg" én meg azt mondtam hogy nem fogom, nem is ismerem, annyira meg nem vagyok kiéhezve. És attól még hogy neki punci van a lába között még nem érdemli meg hogy csak úgy költsek, mintha holmi "befektetés lenne"


Soha nem értettem hogy 1-2 ismerősöm hogy képes égetve magát odamenni egy lányhoz azzal hogy "ő most akkor ismerkedik.." aztán meg el van küldve és addig próbálkozik amíg valaki össze nem jön neki.

Belátom hogy a leggyorsabb ez lenne és nekem is ezt kellene csinálnom ill azt is hogy van bennem egyfajta ego ami ezt nem engedi, ami miatt ilyenkor nem érzem jól magam, mintha kis húscafat lennék a pulton ami saját magát kínálgatja.

Ha ettől valaki nem "férfi" akkor én nem vagyok az


2015. ápr. 9. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
neked így soha nem lessz barátnőd ha mégis hamar meg fog unni téged
2015. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ettől még férfi vagy. Teljesen elfogadhatónak tartom, hogy csak a fent leírt két módon szeretnél kapcsolatot, de sajnos bele kell törődnöd, hogy így nehezebb dolgod lesz. Igazából kár, hogy nem mindenki úgy áll a kérdéshez, mint te.
2015. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok én is vele. Nem vagyok képes odamenni egy teljesen ismeretlen lányhoz, hogy akkor most ismerkedjünk. Viszont ellenben veled nekem már volt barátnőm (számszerint 5 a legrövidebb 1 év a leghosszabb pedig 3 év volt). Csak egy lánnyal fordult elő, hogy ő jött oda hozzám, a többi pedig hosszas szemezés után valahogy mindketten közeledtünk és hirtelen beszélgetésbe elegyedtünk.
2015. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg úgy beszélsz, mint egy csaj.
2015. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biológialiga férfi vagyok és úgy is nézek ki, de ja akkor én csaj vagyok belül..:)
2015. ápr. 9. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 1-es, 2-es is létező jelenség.

Ettől még nem árt odamenni, mert ha senki nem megy oda a másikhoz, az 1-esből, 2-esből sem lesz párkapcsolat. Remélem, azért egy átlagos visszautasítást nem találsz égőnek. Ez gyakori dolog, csak annak nem jut belőle, aki sosem próbálkozik.


Jól teszed, ha nem parázol, hogy "férfi" vagy-e. Van egy biológiai nemed, a többit külső elvárások osztják le. Tökön rúgni magad ezek miatt, végiggörcsölni egy életet rohadtul nem érdemes.

2015. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem is görcsölök rajta.

Talán jobb lenne odamenni és amint rájövök hogy nem lesz nekem való belül a lány akkor inkább én lépek le vagy amint veszem a lapot hogy nem jövök be neki szó nélkül elmegyek így valamennyire neki is égő lesz hogy csak úgy otthagyom anélkül hogy annyit mondanék csokifucsi.

2015. ápr. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!