Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hasonló tapasztalatok valakine...

Hasonló tapasztalatok valakinek? Akár csak ujjazás terén?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, mindketten húszas éveinket tapossuk, szóval ez nem egy tini kérdés. A leányzó viszont még szűz, és továbbmegyek, bár nem kérdeztem, de szerintem az életben egyszer se nyúlt magához, olyan szerény, visszafogottabb kedves teremtés.


Lényeg, eljutottunk a pettingig, én próbáltam megujjazni, egyetlen ujjamat próbáltam csak betenni, és istenért se sikerült... Kétszer is próbálkoztam, nem akartam neki fájdalmat okozni, tényleg már-már erőltettem és semmi...


Volt előtte két barátnőm, ők nem volt szüzek, az első még úgymond engem vezetett be akkoriban, és nem voltak ilyen gondok. Olyan mintha egy falba ütköznék, ez normális?

Kívül tudok úgymond csak maszatolni, nagyon zavaró... Mással is volt hasonló, tippek esetleg?


2015. ápr. 9. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem találkoztam még ilyennel,benedvesedik rendesen ? Lehet,hogy a nő "nem akar beengedni"
2015. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jól nyálazd be az ujjad, aztán be fog az menni
2015. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valahogy nekem is így volt. de elengedtem magam és nagynehezen becsusszant az egyik újja. mostmár szokat a 2 újhoz...
2015. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig egyelőre hagyd még ezt. Főleg, ha még szűz is...

ismerkedjetek csak kívülről, aztán idővel majd fölenged.

2015. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szűzlányt ujjazni?

Egy párszor csak érj el nála csiklóorgazmust kézzel vagy/és nyelvvel.

Aztán ha eljön az első alkalom, szintén először legyen csiklóorgazmus, aztán betolhatod a brét és lesz hüvelyi orgazmus is. Aztán majd a sokadik alkalommal jöhet az ujjazás.

2015. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen arra gondolok én is, nem engedte el magát ráfeszült, még lassabban kell haladnunk és majd egyszer eljön az a pillanat is :)
2015. ápr. 9. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Sok éve volt egy barátnőm 21 évesen hasonló problémákkal. Az első kb fél tucat alkalommal csak kívülről játszottam az ujjaimmal vele, a bejáratot izgattam csak, aztán egyszer egy ilyen játszadozás során szinte észre sem vettem, és becsúszott az ujjam. Onnan már nem volt megállás 1-2 ujj, majd én...
2015. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy legyen orgazmusa. Legalább egy pár. Ne a saját örömödet nézd, hogy bedughatod az ujjad a puncijába. Az inkább csak elriasztja, ha kellemetlen neki, akkor viszont neked lesz még nehezebb dolgod.
2015. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ráfeszült.

Én egyébként simán megpróbálkoznék egy kis alkohollal. Nem leitatni, de sok nőnek a p----uncijába megy, már elnézést.

2015. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!