Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, nektek mennyire fontos...

Fiúk, nektek mennyire fontos az a lány, akivel elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszolókra vagyok kíváncsi, akik párkapcsolatban voltak, első szexuális kalandjuk történésekor.

2015. ápr. 9. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
ku_rvára nem :D
2015. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, remélem én fontos vagyok annak a srácnak :)

L

2015. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Aki még szűz,csak tanácsolni tudom,hogy ne egyéjszakás kalandban veszítse el a szüzességét! Én is azt hittem,hogy menő leszek,hogy 14 múltam,nem vagyok szűz,legyen meg minden csaj aki az utamba kerül (és persze jól néz ki)...20 éves vagyok és beszerelmesedtem, életem első párkapcsolata,hát,jó lett volna így elveszíteni ...
2015. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Én tavaly novemberben tálcán kaptam a lehetőséget egy tőlem 30 évvel idősebb nőtől egy buliban, de nem mentem bele.

Szerelemből akarom megtenni, érzelmekkel és kész.


27/F

2015. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Még csak kapcsolatom se volt, de biztosan fontosnak fogom tartani a lányt, jó is lenne ha majd sokáig mellette is maradhatnék (ha lesz majd)

17/F

2015. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Annyira már nem, régen volt, elmúlt, csúnya vége lett. :)
2015. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3%
4 es válaszoló hááááá. :D könyöögve kérlek ne legyél süttyő én is 27 éves vagyok, vagyis ma már 28 ,hidd el hoyg nem érdemes várni a szerelemree. haha ez vicces, férfi vagy, ezt a romantikus szerelmes dolgot, hagyd meg a kislányoknak. méghogy fontos, hogy szerelmes legyél????? Luk legyen aztán lökd be tövig. Hidd el nekem a szex az egy fantasztikus dolog, és ha nekem bármikor is esélyem lenne egy 30 évvel időssebb nőnél, aki remélhetőleg jól is néz ki, hát minden zokszó nélkül gerincre vágnám. Tudom tirpák vagyok, és nyers, de ha egyszer legalább egyszer, te is márvégre áttesnél a dolgokon, akkor nagyon megváltozna a szemléleted.
2015. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
utolsó vagyok , azért még hozzá tenném hogy igen, nekem volt már hosszabb kapcsolatom 2 év 2 hónap majdnem és emlékszem is az előre, de nem érdemes várni a szerelemre. akarsszatok be mindenkinek akinek lehet. mert ha nem , más fog nekik, az meg nektek nem jelent élvezetet. az élet meg arról szól hogy élvezd
2015. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fontos hogy ne legyen szűz ,ha szűz akkor inkább mennyen el a ...
2015. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rsag ***** válasza:
Nekem ez egy egy éjszakásban történt meg, de azóta a lánnyal szinte elválaszthatatlanok vagyunk. Kb 2 éve történt ez. Én semmi különöset nem érzek iránta csak egy nagyon fontos ember az életemben, és több mint barát. Szóval nekem fontos az a személy.
2015. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!