Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vastag lehet a következők...

Vastag lehet a következők alapján a szűzhártyám? ( többi alul)

Figyelt kérdés
ujjaztam már magamat, illetve tampont használok és tárgyat is feldugtam már magamnak de szerintem nem szakadt el hanem nagyon rugalmas fájhat e majd az első szex?
2015. ápr. 11. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
ez mióta ribiség?
2015. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Előző, akkor dugj fel neki te is valamit, ha ennyire megérted magad vele. Te r*banc.
2015. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörben,hogy mi újság. Amúgy nem elszakad hanem inkább bereped,tovább reped a nyílás ami gyárilag van rajta. Van akinek nagyon rugalmas,van akinek olyan vastag,hogy orvosnak kell bemetszenie. Az is megeshet viszont,hogy bármilyen okból kifolyólag már rég átszakadt cdak nem vetted észre. Ha barmit magadba dugsz és nem fáj akkor valószínüleg a szex sem fog. Illetve emiatt nem
2015. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elszakadt és nem vetted észre. Én is szűz vagyok, szerintem már nincs szűzhártyám, de nem tudom mikor szakadt át. Ennek ellenére fájhat az első szex. Ha pl nagy a partnered pénisze vagy nem vagy kellőképp felizgulva.

17/L

2015. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de látom hogy ott van még a hártya
2015. ápr. 11. 13:17
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
hol látod és hogyan?
2015. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

A fájdalom nem a hártyától függ, hanem a hüvely falának a tágulása okozza. Sokan észre sem veszik ha elszakad a szűzhártyájuk sport közben.

Tehát fájhat az első, de ez sohasem egy igazi fájdalom, csak egy kis feszülés, akár zsibbadás lent, de hidd el megfelelő partnerrel kellemes és nagyon élvezetes.


A szűzhártya csak a szüzesség szimbóluma.

2015. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Interferencia ***** válasza:
Látod?!
2015. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Luci Ferenc válasza:

Szia


figyelj, 2 dolog.


1. Mégis milyen tárgyat használtál?

2. Egyszerűbb ha küldesz 1-2 netán 3 képet a szakszerű diagnosztika végett.


68/F

2015. ápr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!