Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj az ujjazás? Bővebben...

Miért fáj az ujjazás? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb két hete pettingeltünk, ami zökkenő mentes volt izgultunk mind ketten rendesen... egy majd két ujjal is kényeztettem, semmi gond nem volt! Azonban most pár napja ahogy neki feküdtünk és nem egy nem két hanem három ujjat kért, ami először sima volt..elég mélyen.. Kicsit csodálkoztam is, de pár perc elteltével ellökte a kezem mert fájt neki! Később újra megpróbáltuk, akkor már mikor a lukhoz értem is szólt hogy inkább ne, mert fáj.. később megint neki álltunk, akkor már ment.. de nem sokáig, mert megint elkezdet neki fájni..

Kérdésem tehát hogy ez miért van? Én rontottam el valamit? Esetleg megsértettem belül? Egyébként mind ketten szűzek vagyunk..

Normális, segítőkész válaszokat kérnék!


Köszönöm!



2015. ápr. 12. 17:18
 1/8 RRR ***** válasza:
lehet,hogy a 3 sok volt és kissé megrepesztetted
2015. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ha fáj 3al ak válts vissza 2re. de bonyolult
2015. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ilyenkor feltétlen el kéne menni orvoshoz?
2015. ápr. 12. 17:22
 4/8 RRR ***** válasza:
nem,ha elmúlik a fájdalom,nincs egyéb tünet
2015. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell orvoshoz menni, kicsit berepedhetett a hüvelybemenet. nem látszik kívülről, de kib.szott fájdalmas, ha ilyenkor abalygatják. de semmi gáz, pár napig ne csináljatok semmit, magától begyógyul
2015. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és segítő jellegű kommenteket, rendesek vagytok :)
2015. ápr. 12. 17:29
 7/8 RRR ***** válasza:
meg szépek:DDDD
2015. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Idonkent illene kormot vagni :D
2015. dec. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!