Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 26 éves szűz nőt, szégyenlős,...

26 éves szűz nőt, szégyenlős, magának való, távolságtartó hogyan hozzak össze valakivel, aki komoly, várna a szexel, intelligens és házasságpárti?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy esetleg vallásos közösségekben talán vannak még ilyen pasik.


Hol, hogyan tudnám összehozni valakivel, akiben olyan társra találna, aki férjjelölt lehetne?



2015. ápr. 13. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem a sors dönti el,és nem te
2015. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem te akarnád összehozni neki, hanem megtanítanád ismerkedni? Az ő érdeke.
2015. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem lehet, hogy aszexuális véletlenül?

Mert akkor istenverése lesz ha a házasság után derül ki, hogy amúgy az, és csak ideológia, hogy miért nem szexel, valójába egy darab fa. (erre figyelj mielőtt férjet keresel neki és kvázi bepalizol egy egészséges férfit. Mellesleg komoly ember nem vesz el olyat akivel nem élt együtt és nem is szexelt még)

2015. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
És te kije vagy a szűz lánynak? Mennyi szép vagy nem szép az a lány?
2015. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi hogy néz ki a lány? szép vékony?
2015. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Augusztusban szokott lenni ferences zarándoklat - komoly, nézd meg a honlapjukat! Ott lehet, hogy találna magának valakit. De első sorban tényleg a nyitottságra kell rávezetni. Meg: kezdjen eljárni valahová! Ha csak otthon ül és nem mozdul ki, akkor hogy várja, hogy bárkivel is találkozzon? És: járjon felnőtt hittanra!

Ezek csak jó tanácsok.

2015. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

megtanítani ismerkedni nem nagyon tudom, hiába tanácsolok neki dolgokat, nem lesz tőle nyitottabb és barátkozósabb személyiség


hogy aszexuális, azt nem tudom, de mivel eddig nem tudta vagy nem is akarta kiélni magát gondolom kezdetben egy fadarab lenne, míg fel nem szabadulna a gátlások alól


az biztos, hogy akar családot, gyerekeket


amúgy alacsony, átlagos testalkatú, se nem csúnya, se nem bombázó, hanem középút

nem érdekli a divat, kicsit szürke, de csinos

nem külsőség áll a hátterében, hogy nem volt még senkije, hanem, hogy nehezen ismerkedik és komoly

2015. ápr. 13. 13:16
 8/20 anonim ***** válasza:
7: Az addig rendben van, de akkor se neked kellene férjjelöltet találnod neki(Feltehetőleg vele se fog könnyebben ismerkedni, ráadásnak ami neked tetszik az vlszeg nem fog neki.)... Ha akar bármit is az életben NEKI kell tennie érte. Te neked annyi a dolgod, hogy megérteted ezt vele.
2015. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

sztem szep dolog ha segiteni akarsz es megprobalhatod. mindenkeppen ugy lehetne, hogy elosszor meggyozodsz tetszenek e egymasnak, akar egy kozos vacsora harmasban, vagy ugy rendezed veletlenul hogy oszetalakozzanak stb. es aztan kikerdezed mindketto kulon a dolgokrol.

ha eddig ok minden, akkor a pasinak elmondasz mindent amit tudsz a csajrol es hogy mire vallalkozik. ha benne van akkor hajra. kozben meg dicsergeted a pasit a csajnak is hogy rendes tisztelettudo stb.

2015. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát itt....

"Nekem csak a szûz nô a nô, a többi csak elhasznált cafat" jeligés barátunk lehet pont erre a nôre vár. De csak ha a nô képes 5 évet várni a szexxel, mert ez a szabálya.

2015. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!