Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már szeretném ki próbálni a...

Már szeretném ki próbálni a szexet. Szerintetek gáz lenne, ha elmennék egy rostihoz, hogy meglegyen az első? 18/F

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a rosti? Rostonsült?
2015. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*Prostituálthoz
2015. ápr. 13. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért ne? :)

Azért vannak

2015. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért van a prostiknál külön "szüzesség elvétel" szekció és nem gáz
2015. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nyugodtan elmehetsz.
2015. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem olyannal éld ád az elsőt akit tényleg nagyon nagyon szeretsz, és képes vagy érte bármit megtenni és ő is tiszta szívből szeret. Azért, hogy csak ne legyél már szüz, mert a haverjaid nem azok, azért szerintem nem érdemes elmenni egy prostihoz. Ha a lány már nem is szüz, de szeret akkor megfogja érteni.
2015. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Turisten...minden fiunak a prostik kellenek?

De igenis gaz. Talaj magadnak egy lanyt aki szeret es ugy szerelembol tedd meg azert meg fizetni se kell es meg jobb is.

Az igazi anyam sajnos nagy ribizli...ruhellem is ot meg az osszes tobbit.

2015. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ez hülyeség hogy szerelemböl veszítsd el.. elég fiatal ahhoz hogy csak kalandozzon.. hol élsz? majd 20-huszonvalamennyi körül sem késő komoly kapcsolatot kezdeni.(SZERINTEM)!

Hát az hogy prostihoz mész.. az már női szemmel elég gáz, már csak azért, mert nem vagy annyira férfi hogy megszerezz egy lányt és levedd a lábárol.!?

Nekem személy szerint furcsa ez a megoldás hogy fiatalon nem találsz magadnak lányt, és nem ismerkedsz. Lehet túl sokat ülsz a gép előtt, inkább törődj magaddal, adj magadra. vágasd menőre a hajad.. szépen borotválkozz. öltözködj jól.. nem kell drága ruha. Olcsó is lehet menő,trendi!!(: Hidd el, szerintem ez a megoldás!

Ha mindenképpen nagyon szeretnél szexelni, hát az is jobb ötlet mint hogy valakire ráugorj és megerőszakold!Akkor mindenképpen csillapítsd magad inkább k..vával!:)

2015. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó annyira érződik rajtad hogy ilyen szempontból teljesen gondtalan fiatal nő vagy. :D a fiúknak nem ilyen "egyszerű" ám, mint nektek. :D Beszélgess erről pár férfival.. :)
2015. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!