Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hogyan veszítettétek el a...

Ti hogyan veszítettétek el a szüzességeteket, baráttal, vagy szerelemmel? Spontán, vagy tervezett volt? Milyen élmény volt? (részletesen, ha kérhetem!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 17. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barattal, tervezett volt es nagyon jo, legalabbis szuzesseg elvesztesehez maga a tokely :) Masfel evig voltunk egyutt, aztan vege lett a kapcsolatnak, de a mai napig joban vagyunk.
2015. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy..

Nem volt semmilyen..

2015. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasival,akivel jártam,de nem voltam belé szerelmes, és tervezett volt.Fél évig jártunk. 19/L
2015. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelmemmel történt kb. 7 hónapnyi járás után. Addig az egészet megalapoztuk petting és egyéb dolgokkal. Teljesen spontán jött. Akartunk még egy kis időt várni vele, de akkor nem lehetett mit kezdeni a helyzettel, nem hagyhattuk ki a tökéletes alkalmat.


Élménynek isteni. Nagyon megfogott, a fájdalomból is élvezet képződött, magához láncolt még jobban. Pár hónapig még nem mondtam el, de egy idő után már egyértelmű volt, hogy már megtörtént a barátok számára is.


Nagyon félénk és szerény lány voltam mindig is, mellette megnyíltam és nagyon boldog vagyok.

2015. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Prostival. Durrrrr bele a közepébe BÉBY
2015. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
93%
Én nem voltam kapcsolatban eléggé váratlanul történt de nagyon jó volt . Az elején nagyon fájt de utánna sokkal jobb lett. Amugy függ attol is hogy a fiu hogy csinálja , mennyire figyelmes :)
2015. ápr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tavaly nyaron tortent en 14:L voltam o 16/F es balatoni nyaralason ismerkedtem meg vele nem volt tervezett egyaltalan csak este sokat beszelgettunk meg setaltunk a oarton es utana minden jott magatol:D
2015. júl. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
fél éve voltunk együtt, én 15/L ő 18/F és előtte mindig csak petting volt. aztán egyik nap elmentem hozzá nem volt otthon senki náluk, filmeztünk boroztunk és kezdődött a petting. én nem akartam többet de végül beadtam a derekam. első percben fájt, összevéreztem a lepedőt ami engem zavart is de neki tetszett :D és utána egyre csak jobb lett :P
2015. okt. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!