Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom így elfogadni....

Nem tudom így elfogadni. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A barátommal négy hónapja vagyunk együtt és még nem feküdtünk le egymással. Szeretem és jól érzem magam vele, csak az a tény zavar, hogy ő már nem szűz és elév sok sexuális kapcsolata volt. Mindig olyan kapcsolatot szerettem volna, amelyben egymásnak vagyunk az elsők... Nem tudom ezt elfogadni. Számára a szüzesség nem jelent olyan sokat, mint nekem. Nagyon jól kijövünk egymással, a konfliktusokat is jól tudtuk eddig kezelni és a hobbijaink is egyeznek, szóval vagány közös programjaink vannak. De engem ez nagyon zavar, hogy már több lánnyal is lefeküdt. Azt mondta, hogy egyikőjükhöz sem kötődött érzelmileg annyira, mint hozzám és számára megéri várni a sexel, mert kárpótolja őt az, ilyen lánnyal lehet. Nem tudom mit tegyek... Iszonyúan zavar ez a dolog és ha fizikailag kényeztetjük egymást nekem már bűntudatom van. Mert a sex az számomra azt jelenti, hogy a másiknak adom magam teljesen és ezt nem lehet több emberrel is megtenni. Vagy nem tudom... Ezt nem mondtam el neki, de nagyon zavar. Mit tehetnék most?

2015. ápr. 20. 06:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsétlent 4 hónapja váratod úgy, hogy minden rendben van köztetek... először is adj hálát az összes égi lénynek, hogy nem hagyott még ott, aztán pedig élvezzétek egymás testét. Have fun!
2015. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem váratom. Ő is azt akarja, hogy sexualitás szempontjából minél lasabban haladjunk. És ez csak előny számomra.
2015. ápr. 20. 06:59
 3/15 anonim válasza:
78%
Szerintem nem veled van a baj.De lég egy kicsit megértőbb.Mert lehet hogy a barátod sok lánnyal lefeküdt,de az is lehetséges hogy megbánta.Légy egy türelmes,biztos hogy elfog jönni az ideje.
2015. ápr. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Beszéltünk az előző kapcsolatairól és nem bánta meg azokat.
2015. ápr. 20. 07:03
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Miért kellene megbánnia!?

És ha voltak női? Ne légy olyan mint a pasik, hogy "járt már előttem benne valaki".

Nem kell ennyire tul misztifikálni

a szüzességet, hogy amugy egy jol működő kapcsolatod felrugd az egod miatt.

Nem te vagy az egyetlen nő a világon. Jobb ha beletörödsz.

Én is tudom magamrol, a kedvesem tudja hogy nem ő Adonisz.

Tudom hogy rengeteg nőhe volt. Ő egy idősebb férfi, igy természetes.Nem bántam meg hogy egy tapasztalt férfi vette el.

Akivel nem az számit mi volt!

Hanem most mit tudunk adni a másiknak. Avval foglalkozz hogy szeressétek egymást, őszinték legyetek, toleránsak, kompromisszum készek.

Ne avval hány nővel volt!

19/L

2015. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
legalább egy jó élémény lesz a szex és nem fog rosszúl esni. ha már ennyire türelmes Veled biztosan rosszat nem akar
2015. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is úgy volt első a barátom, hogy neki már volt előtte barátnője és nem volt szűz. Nagyon fájt az elején a tudat, hogy más lányt is csókolt meg ölelt, de szeretjük egymást. Beszéltünk a régi barátnőjéről is és így, hogy tudom, milyen volt, már kicsit nyugodtabb vagyok és el tudtam fogadni a dolgot. Ha te nem tudod, akkor mondd meg a barátodnak és nem érdemes egymást idejét húznotok tovább.
2015. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Igen, veled van a baj, nem is kicsi.

Nem a középkorban élünk.


De ennyi erővel, szakítotok és utána felkötöd magad, mert a következő barátod már nem az első lenne?

2015. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerek vagy agyilag sajnos még.

Ez a téma sztem még messze all Tőled. Pasiddal semmibaj sincs azok alapjan amit leirtal.

2015. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez elég buta hozzáállás. Az barátom előttem két lánnyal járt, és velük együtt nyolc lánnyal feküdt le. Sosem zavart. Különösen, hogy a leghosszabb kapcsolata előttem alig volt két hónap. Én úgy fogtam fel, hogy azokat a lányokat elhagyta valamiért rövid időn belül, rám pedig fél évet várt. Akkor még nem is tudtam milyen mázlim volt vele, hogy nem erőltette, hagyta hogy a saját tempómban szokjak hozzá. Hat hónapot várt, s megsúgom azóta már kárpótoltam, s már csak egy hónap és két éve vagyunk együtt.

Szerintem igyekezz túllépni rajta, óvatosan és kedvesen mond el neki, ne vádold, hisz ő semmi rosszat nem tett és ha figyelmes veszi a lapot, és megpróbál neked segíteni, megbeszélitek.

2015. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!