Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hogy képzeltétek az első...

Ti hogy képzeltétek az első szeretkezést? Milyen volt igazából?

Figyelt kérdés
Ha nem gond részletesen leírnátok hogy történt az első alkalom ? :)

2015. ápr. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt miről képzelegni, mert három évesen megerőszakolt egy idegen.
2015. ápr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ki emlekszik mar arra? nekem csak a ma reggeli meg a tegnap esti remlik, de azok eleg jok voltak
2015. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 hónapja voltunk együtt a barátnőmmel, pont szülinapom volt, iszogattunk és az este megtörtént a "dolog".

Ami kicsit ciki volt és nem volt a tervben, hogy eltévesztjük a szobát és az anyámékéban szexelünk... :D

2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%
nekem 3 éve volt, 20 éves voltam (L). nem volt különösebb elképzelésem, csak annyi, hogy valakivel, aki nagyon szeret és megbízok benne. nála voltam, kicsit féltem. korábban több pasival megcsináltam azt, hogy nem feküdtem le vele, mert oké hogy kívántam,de nem éreztem elég bizalmat, ők meg türelmetlenek voltak, így elhagytak. úgy éreztem, többször nem érdemes ezt eljátszani. nagyon gyengéd volt, sokszor mondta, hogy szeret, meg hogy ne féljek, ha bármi fáj, akkor lassít vagy csak ölelni és csókolni fog, és majd folytatjuk máskor, ha akarom. nagyon benedvesedtem. első alkalommal még nem volt orgazmusom, de nagyon jó érzés volt. egy dolog zavart csak, hogy az anyja teregetett a szoba előtt és biztos hallott dolgokat :D de úgy láttam, ez csak engem zavar. azóta is szeretjük egymást.
2015. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IQNuQ válasza:
77%
Hát nekem voltak elképzeléseim de sokkal jobb volt. Mikor összejöttem párommal (2 éve), már akkor tudtam hogy vele szeretném, bíztam benne, eszembe sem jutott hogy fog-e fájni, a legapróbb félelem sem volt bennem. Mégis az volt hogy letesztelem és csak akkor adom magam ha fél évet tud várni, de én sem bírtam ki azt a fél évet. Először nem is jött össze, mert jobban félt hogy fájdalmat fog okozni nekem, mint én (pedig én már nem az első voltam neki) :D de utána is nagyon óvatos volt, kérdezte hogy fáj-e, várjon-e, vagy lassítson. És sokkal jobb volt mint ahogy elképzeltem, annyira akartam hogy szinte egyáltalán nem is fájt (pedig még most is elég szűk vagyok, és ő se kicsi), és nagyon magamon kívül voltam :D és ráadásul akkor először, öt hónap után mondtuk ki mind a ketten azt hogy szeretlek. És még utána sok alkalommal odafigyelt, azóta is együtt vagyunk. Szóval nem véletlenül bíztam benne (és bízok) tényleg minden feltétel nélkül. Nagyon örülök, hogy vele volt, hogy így alakult, és gyönyörű emlék volt, lesz, és most is az. :)))
2015. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!