Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes elveszíteni a szüzessé...

Érdemes elveszíteni a szüzességem korán, ha szerelmes vagyok a lányba?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és fiú.A barátnőm is 14 éves,2 éve ismerjük egymást és lassan fél éve járunk.Csináltunk már 1-2 izgalmas dolgot,pl megujjaztam ami nagyon tetszett neki.A lényeg hogy nagyon szeretjük egymást,és nagyon hosszú távra tervezzük a kapcsolatunkat.Mind ketten készen állunk az elsőre,szerintetek érdemes elveszteni ennyi idősen?

2015. ápr. 24. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Várjatok még..
2015. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod^^
2015. ápr. 24. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de egy valamire figyelj [link]
2015. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ti tudjátok.. De neked nagyon sok mindenre kell figyelni, biztos menne? Es ha hosszu távra terveztek van még időtők bőven
2015. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok még. De sok sikert a továbbiakban
2015. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha kicsit értek még, akkor sokkal jobban meg tudjátok élni egymást és a szexet:) Adjatok még időt magatoknak, az élmény nem marad el ;)
2015. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is várjatok még a dologgal. Fiatalok vagytok még nagyon szerintem még pettingelni is elég korai de végül is ez a ti dolgotok. Én 18 évesen vesztettem el a szüzességem a párommal akivel kb másfél hónapja voltam együtt. Neki is ez volt az első nekem is korban már azért sokkal érettebbek voltunk mint ti én még is sajnálom hogy meg tettem. Persze azóta is együtt vagyunk a párommal de még is úgy érzem minden túl hamar történt és így egy kicsit elveszett az izgalom. Persze most is izgalmas csak már más szempontból. Szerintem hagyjatok időt magatoknak időt ha eleve hosszú távra terveztek akkor amúgy is belefér egy kis várakozás :)

20/L

2015. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsot,megfogadom!^^
2015. ápr. 24. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is még várjatok, sokkal jobb lesz akkor. Én éppen 16 évesen veszítettem el, már másfél éve együtt voltunk (ami azóta már hat), első volt mindkettőnknek. De örülöj, hogy nem csináltuk hamarabb! Kicsit így is fiatal voltam hozzá, de nem bánok semmit. Viszont 14-15 évesen biztos, hogy megbántam volna!

A pettinget se siessétek el, nem biztos, hogy jó nagyon felfokozni a vágyakat.

2015. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen korán,reggel fél ötkor.
2015. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!