Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtátok valakinek (pl...

Elmondtátok valakinek (pl szüleiteknek) amikor elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál?


Ha még szűz vagy, akkor mit gondolsz? El fogod mondani?


Korod nemed kérlek írd le :)



2015. ápr. 27. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el, de gondolom leesett nekik azért, és nem gondolják, hogy még szűz vagyok.
2015. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam el, szerintem nem túl sok közük van hozzá, de gondolom sejtik. 18L
2015. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem mondtam el, és tuti nem is fogom...valahogy úgy érzem, hogy nem tartozik rájuk...ők se közlik velem hogy mikor csinálják...lehet hogy elég beképzelten hangzik, de képtelen vagyok megmondani nekik, és őszíntén, nem is vágyom rá... de barátnőm például megőrült, hogy megkértem, hogy ne mondja el az anyjának, hát 2 nap után el is mondta...

18/F

2015. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tartozik a szulore... Valoszinuleg nem is fogom mondani.

16/L

2015. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
nem mondtam el h már nem vagyok az sőt még hazudtam h békén hagyanak
2015. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom sejtik, miután több éve együtt vagyunk a párommal :D De nem mondtam el konkrétan :D
2015. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak elmondtam.

Nem vagyunk rossz viszonyban, na meg ha bármi baleset történne (pl gumiszakadás)jobb ha nem akkor szembesül vele, mert ugye ő lenne az akinek szólnék hogy anyu dokihoz kellene menni, vagy rosszabb esetben ha észre sem vesszük csak nem jön meg vagy ilyesmi.. Laza anyukám van, nem vagyok már kislány, még azt is megkérdezte hogy nődokihoz menjünk-e fogamzásgátló ügyben, de mondtam hogy egyenlőre marad a gumi. 17/L

2015. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam es egybol elmondtam (senki nem kerdezte:-))) es probaltam kielemezni h mi volt, meg milyen szuper es el sem tudjak kepzelni....de kozoltek h el tudjak kepzelni, csak nem szeretnek es orulnek h boldog vagyok de a reszletekre nem kivancsiak:-)))


33/N

2015. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam el senkinek.

Nem olyan régen veszítettem el örömlánnyal. A baráti társaságom előtt titkoltam hogy még szűz voltam(már ha elhitték). A családommal pedig nem tudok megnyílni a szex témájában, főleg hogy csak anyám van.

22/F

2015. ápr. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, és még jó pár évig tuti szűz!

Ha rákérdeznek valószínű elmondom, bár nem tudom.:D

L

2015. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!