Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindenki mondja hogy elso...

Mindenki mondja hogy elso alkalom elott pettingeljunk a baratommal de hogy elegitsem ki?

Figyelt kérdés
Tartok az egesztol, mert nagyon nem akarom leszopni, de mashogy meg nem tudok neki elvezetet nyujtani, akkor meg mit csinaljak?
2015. ápr. 28. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kézimunka...
2015. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod leszopni? Ki is veheted neki, az is megoldás, bár biztos jobban örülne a szopásnak. Vagy a kettő keveréke esetleg.
2015. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először nőj fel, azután ráérsz szexelni
2015. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem vagy tisztában azzal, mit lehet csinálni a férfi nemi szervvel, szerintem még nagyon ne gondolkozz a szexelésen. Verd ki neki (az azt jelenti, hogy a kezeddel izgatod!).
2015. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem akarod leszopni a barátod? DE miért nem? Próbáltad már egyáltalán valaha?

Csak azután miután próbáltad, tudod igazából eldönteni, hogy ezt akarod e máskor is vagy nem.

Neked ,hogy esne ,ha nem akarna a barátod kinyalni?

Hidd el a petting az nem egy kötelező dolog, de ha tényleg vonzódsz a párodhoz testileg ,akkor egyszerűen akarod és kész.

Úgy látszik nem vagy még elég érett ehhez ,nem testileg értem, hanem úgy lelkileg, szellemileg.

2015. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy rá lelkileg ráhangolódva és felkészülve.

A barátnőm is így gondolkozott. Aztán az első alkalom előtt (hozzáteszem szűz volt) elkezdtünk csókolózni, simogatni egymást.

Ő egyre lejjebb és lejjebb furakodott. (Először csak simogatta)

Utána egy kis élvezetet nyújtottam neki, amitől ill után (vagy közben?) annyira beindult, hogy oldalra vágott és bekapta.

Eleinte csak a makkot szopogatta, majd egyre mélyebben. szinte 10 percig míg el nem élveztem ki nem vette volna a szájából.

Én próbáltam jelezni neki, hogy lassan elélvezem, de! ő hagyta, hogy beleélvezzek a szájába (első három alkalommal kiköpte, utána már le is nyelte)


Eleinte kicsit kételkedtem, hogy élvezi e vagy miattam csinálja, de mondta, hogy szereti és sose gondolta volna, hogy ennyire jó érzés. (egyszerűen a nyalás után beindult és annyira elvesztette a fejét, hogy azt se tudta it csinál)

Nem volt profi - de hozzáteszem, hogy ő elégített ki így először. és egyre jobb lett minden egyes alkalommal.


Szóval békélj meg a lelkeddel és ne fél az újtól


Hozzáteszem van izesített gumi és izesített sikosító is

2016. máj. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 manly válasza:
Fogd a kezedbe és addig huzigáld neki míg elélvez.
2020. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!