Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan legyen jó az első alkalom?

Hogyan legyen jó az első alkalom?

Figyelt kérdés

Mindketten szűzek vagyunk. Olyan irjon, lány vagy fiú mindegy, akinek nagy tapasztalata van ebben :) Mire figyeljek (tudom hogy a lányra, de azon kivul)? Részletesen irjátok le, élete legszebb alkalmává szeretném tenni!

Köszi!



2015. máj. 3. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Bocsánat az ismétlésért, de már írtam egy pár nappal ezelőtt egy kérdésre válaszban, hogy én mit tennék:


Idézném:


Ha mindkettőtöknek az első, az a legjobb, hiszen együtt fedezitek fel a szex minden területét. Viszont!

Neked az a dolgod, hogy nagyon vigyázz rá! Az első fáj a nőknek, de ha rendesen felizgatod, akkor ez elviselhető lesz, és hamarabb átfordul élvezetbe.


Pár jó tanács:

- Egy percig ne sajnáld a szavakat arra, hogy dicséred a testének minden porcikáját amikor bontod le a csomagolást.

- Lassú simogatással kezdjétek, először csak ruhán keresztül. De ne feledd, együtt a legjobb! Ahol te jársz, úgy fair, ha ő is eltévedhet arrafelé.

- A csók után térj át a fül és a nyak találkozására. Ez egy univerzális erogén zóna a nőkön (sokan szeretik: nyak és kulcscsont puszi).

- A melleket ki ne hagyd! Ott jó pár percet eltölthetsz a felfedezésével, s egyből dupla időd is van, mert gondolom ikrei vannak. A bimbók nagyon érzékenyek, s sok nő már attól is orgazmust tud átélni, ha csak a mellbimbóival foglalkozol.

- Szépen lassan haladj lefelé a hasán át a szeméremdombjáig, majd (ha még fent van a bugyi, akkor lehelj egy kis forró levegőt az amúgy is akkorra már remélhetőleg tüzes területre). Csókold a puncijár bugyin keresztül, majd csókold meg a comb és a szeméremdomb találkozását! Imádni fogja! ;)

- Ha most azt hiszed, hogy lekerül a bugyi, nagyot tévedsz... csókold végig a combja belső oldalát a hajlatig, amit addig is cirógatsz (nem csiklandozod, cirógatod).

- Ösztönösen szerintem érezni fogod a levegővételéből és a testének a rezdüléseiből, hogy mikor áll készen a leleplezésre. Itt a legerotikusabb, ha a fogaiddal húzod le a bugyit, de most a kezeid is megteszik.

- Ezután mikor eléd tárult a már remélhetőleg nedves puncija (síkosítót azért nem árt bekészíteni, de ne mentolosat vagy egyéb marhaságot, csak mezei natúrt).

- Mikor a nyelveddel kicsit izgattad (kérdezd, hogy mi esik neki jól.), akkor szépen mássz rá misszionáriusban, majd csókold meg, és nagyon lassan és óvatosan helyezd be a farkadat a hüvely bejáratához.

- Szemkontaktust ki ne hagyd!

- Nagyon lassan toljad befelé, közben kényeztesd tovább, csókold. Ha jobban felszisszen, állj meg, de ne húzd ki, csak állj meg, és simogasd, csókold tovább.

- Innentől már szerintem menni fog, csak figyelni kell a reakcióit, mi esik jól neki, és mi nem, ezek meg eléggé ösztönösek szerintem, bár fene tudja.


Én a férfi oldalt írtam le, hogy én hogyan csinálnám.

Sok sikert!


Egy szintén szűz fiú! ;)

2015. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Első.. szerintem orgazmusig kell nyalni, és ha elment valószínű olyan nedves lesz, hogy sokkal, de sokkal könnyebb lesz a behatolás.
2015. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Igazából az is egy megoldás lehet, mert tudom, olvastam, hogy a nők képesek a multiorgazmusra, és egy orgazmus után még átlagosan fél - egy óráig izgalmi állapotban vannak, amikor még lehet kezdeni egy kört.


Elég sokat olvastam a témában, mert ha oda kerülök, hogy lesz egy nő, aki meg tud szeretni egy magamfajta flúgost, akkor nem akarok neki csalódást okozni. El akarom juttatni a csúcsra, amennyiszer csak lehet. :)

2015. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
hagyd, hogy ő irányitson hiszen ő érzi hogy mi fáj és mi nem! tegye be magának s lassan eressze be.. én is és a barátom is szüzek voltunk de nekem igy egyáltalán nem fájt, viszont mikor ő próbálta bedugni nagyon rossznak igérkezett.. bizd rá magad
2015. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
81%

Nekünk most történt meg az első. Nagyon fel kell izgatni a lányt, beszélj hozzá, kérdezd mi jó neki. Előtte megkérdezheted hogyan kepzeli el ő. Én azt mondom ő legyen fellül, sokkal könnyebb az egész, és ő döntheti el a sebességet stb...

Sok sikert;)

Lány

2016. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!