Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, titeket mennyire...

Srácok, titeket mennyire ábrándít ki ismerkedéskor, ha kiderül, hogy a lány még szűz?

Figyelt kérdés

Már nem ilyen egynapos/egyestés ismerkedésre gondolok, hanem olyanra, amiből már látszik, hogy akár lehetne is belőle valami.

19/L


2015. máj. 5. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem már kicsit eltántorító. Ebben a korban már igénylem a szexet és nem szívesen húzom hosszú hónapokig :) 25/F
2015. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha mondjuk nem egy buliba vagyok és ha tényleg látok esélyt arra hogy komolyabb is lehetne belőle,akkor nekem pozitív dolog hogy szűz..mert ha eljutunk odáig én lehetek neki az első :)
2015. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha nem akar éveket várni az elvesztésével.
2015. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez eléggé lent van a fontossági sorrendemben.
2015. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez még jó pont is lehet.
2015. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
örülnék neki, de tényleg
2015. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem emiatt ne aggódj, akit ez eltántorít, az nem kedvel téged igazán. Én 20 voltam, még szűz, mikor megismertem a barátom, sokat beszélgettünk már az elejétől a szexről és rögtön elmondtam neki, hogy szűz vagyok. Konkrétan annyira örült, majd' kiugrott a bőréből, hogy ő lehet nekem az első.

Az más kérdés, hogy nem húztam el vele hosszú ideig a dolgot, hanem egy hónap után lefeküdtünk.

Nem a szüzesség a baj, hanem az, hogy a legtöbb lány ilyenkor húzza a dolgot nagyon sok ideig és ettől elmegy a pasik kedve.

Szóval ha úgy érzed majd, hogy ő a megfelelő srác, akkor ne késleltesd a dolgot csak azért, mert még szűz vagy, hanem hagyd megtörténni.

2015. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Egyébként is, miért kéne, hogy ez kiábrándító legyen?

Persze, ha csak a lyukra játszol, akkor nyilván az, de egy kapcsolatnál egyáltalán nem hátrány, ha valaki nem az a "több pélót fogott, mint kilincset" típus.

2015. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem lenne kiábrándító. Tisztelem a döntését.

Viszont nem járnék olyannal, aki még éveket akar várni, mivel én szexelek és nem is akarok lemondani róla.

2015. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
pont, hogy értékesebb vagy mint a kortársaid.
2015. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!