Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ki hogyan szeretné...

Lányok! Ki hogyan szeretné elveszíteni a szüzességét?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 19:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
en itt a gyakorin szeretnem elvesziteni, ez az egyik almom *.* 18/l
2015. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

#1-ke itt a forum oldalon nem tudod elveszteni! :o

De innen valakivel tuti!

Győzd a priviket! :D

2015. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Én ha újra elveszíthetném a szüzességem a mai fejemmel olyannal tenném, aki iszonyatosan kívánós, jó fizikumu, mély a zsebe.

A történet úgy nézne ki hogy éppen kint állnék az egyik Pub előtt barátnőmmel, mikor két igazán jó vágású fiatal elsétál előttünk és mélyen a szemembe néz én pedig tartom a kontaktot, míg elindul felém, errefel elhívom az Instantba. Majd iszonyatosan sokat táncolok vele sörrel a kezembe és a 2. shot után már igazán felajzottnak érzem magam arra hogy ordasan beleugorjak a szájába. Majd szépen lassan végigcsúsztatnám a kezem a derekán a pólója alatt, a nadrágját meglazítva belemarkolnék a rettenetesen kerek kigyúrt seggébe.

Mikor már tökéletesen eljátszottam a csodálatos testével saját magam izgatására megkérdezném nem keresünk-e valami nyugodtabb helyet.

S most lemegyek az Instantba s keresek egy hasonló kaliberű fiatalembert! :D

2015. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Szerelmesen. :)

16/l.

2015. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Pont tegnap jártam az Instandba...ma ki tudja mi lesz:P
2015. máj. 5. 20:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A történet töltelék részleteit és folytatását DVD-n és VHS-en is kiadom időben azoknak akik még nem szoktak volna rá a tabletrendszerű ebook-ra.

Természetesen ezekben a részletekben igazán ellehet merülni...

2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Dehogy jártam az Instandba, ma meg azért sem mentem be.


Kedves 1-es! Értekelem a viccet, de a kérdés a hogyan volt. Elképzelitek előre vagy majd, ha szívből jön az érzés alkalomattán? Tanácsom: ne tervezzétek meg!


Az válaszolt jól(legalábbis szerintem), aki arra gondolt, hogy majd a szerelmével. Néha eszembe jut, hogy nagyon megdugnék egy szüzet. Utána orálisan kényeztetném míg feltöltődöm. Ezt váltogatnám. De! Azzal aki megérdemli, mert olyannyira kedves számomra a lelke, hogy nem akarnám semmiképp elveszíteni.Ehhez meg nem a szüzesség a lényeg.De mégsem teszem meg, mert nekem nagyobb a tapasztalatom, mint a fiataloknak. Régen is sajnáltam a fiatal fiúkat, mert a lányok az idősebbekkel jártak. Nem fer és mondom a másik lényeges felét. Nem kell sietni sehova. Amúgy a szex nálam tabu téma, de ide le merem írni. Miért nem kell sietni? Gondoljátok végig! Csak hajt Titeket a kíváncsiság. De mindent idejében. Ha avval a fiúval teszitek ezt meg, akivel szeretitek egymást, nemcsak jobb a szex, hogy érzitek összefonva, hogy összeér a lelketek, így az érzések jóval erősebbek. Hanem így a szex mindig új és felfedezni való lesz. A szerelmetekkel egy életet akartok leélni és hogy az ágyban se unjátok meg egymást, közösen szerezzetek tapasztalatokat az évek, évtizedek alatt. Közeli barátnők esetleg, mondom esetleg pletyizhetnek, ha nem biztosak valamiben vagy...de lehet inkább ezt mindenkinek a saját anyjával kellene megbeszélnie. Már ismerem a fantáziátokat és hogy szeretitek a spontanitást, de mindenki a saját barátjával. Ne törjetek össze szíveket! És a sajátotokra mégjobban vigyázzatok! Vannak mindkét félnél hazudós tagok..

2015. máj. 6. 02:05
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt a kijelentést meg az első pár sorban eléggé prűdnek tartom, gondolkoztam is rajta hogy beírjam vagy ne.
2015. máj. 6. 02:08
 9/19 anonim ***** válasza:

.de lehet inkább ezt mindenkinek a saját anyjával kellene megbeszélnie.

:"D Kössz, feldobtad a napom! :D

Jóba vagyok az anyukámmal, és tényleg nagyon sok mindent megbeszélek vele, de szerintem ahogy én se vagyok kíváncsi arra, hogy mit hogy csinálnak apával, úgy ő se kíváncsi az én szexuális életemre.

De el tudom képzelni a szituációt:

-Anya, van valami jó tanácsod, hogy hogy szopjak tökéletesen?

-Persze kislányom, én apának úgy szoktam, hogy... XDDDD

2015. máj. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De jobb, mintha azt mondaná: gyere, megmutatom a pasidon:D

Nem is tudom elmondjam, hogy kell úgy bekapni, hogy utána pincsi kutya legyen az illetőből..

Ok, másnap fogtam a fejem minek írok fafságokat, de a fiataloknak az úgy van jól. Külömben is mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Én már messze vagyok a szüzességtől és a folyamatos napi 15 óra fizikai munka után rájöttem, hogy iszonyatosan szeretek ...., csak nő kellett hozzá. Valami olyasmi, mint a 3-as válaszoló. Igaz is Kedves 3.! Ha kitáncoltad magad keress meg, de inkább majd én kimerítelek. Tánc nélkül is elájulnál, úgy hogy csak én mozgok. Meg szólok, ha elkezdesz simogatni utána már nem lesz idő helyet keresni.

Miért van az az érzésem, hogy az 1-es és a 2-es válaszoló ugyanaz, sőt..

Kedves 3-as, nem is tudod mennyire szeretnék megint szerelmes lenni...pfff

2015. máj. 6. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!