Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves vagyok lassan, és még...

19 éves vagyok lassan, és még mindig nem szexeltem, és barátom sem volt már lassan két éve. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire gáz? Illetve, tudom, hogy értékelni szokták többnyire, de úgy értem, nagyon vágyni fogok-e rá, vagy ellenkezőleg?

2015. máj. 8. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz
2015. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha csak kiábrándulok?
2015. máj. 8. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
De gáz, fiú annyi van, mint a nyúlsz@r.
2015. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
A pasid is szűz! Azért mondja a 2 évet hogy béna lesz, legyen indok hogy kijött a gyakorlatból.
2015. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
4-es most ébredt és nem tudja még merre van észak.
2015. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Dehogy gáz. de ha így egyáltalán felmerül benned a kérdés, akkor tegyél érte hogy ne legyen így.

Amúgy nekem sose volt barátom és így érthetően szűz vagyok mégse esek kéttségbe. 19/l

2015. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18/L vagyok soha nem volt még barátom. szüz vagyok, s egyre inkább azt érzem, hogy az is maradok...
2015. máj. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!