Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak fiúk, akik undorodnak...

Vannak fiúk, akik undorodnak a szűz lányoktól?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem a kérdés, mert ha mondjuk egy pasi nagyon nem bírja a vért, és átszakítja a lány szűzhártyáját, akkor azzal nem törődik mert be van indulva? Vagy vannak pasik, akik nincsenek oda a szüzekért, mert nem vágynak ilyesmire?

Csupán kíváncsi vagyok. Előre is köszi a válaszokat!



2015. máj. 10. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak, annyian, ahány lány utálja a szűz pasikat.
2015. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ja, kb. annyira, de azok hülyék is egyben.
2015. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom. De ha normális a kapcsolat, nem csak arról szól, hogy be vagyok indulva. Akkor nagy odafigyeléssel készíteném fel a lányt erre. Nagyon felizgatnám először simogatásokkal, és csak amikor tocsog már, akkor finoman vágnák bele az akcióba. :)
2015. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Erről eszembe jutott, amikor a volt pasim minden áron seggbe akart rakni, hiába mondtam neki, hogy az nem lesz jó, mert szülés óta aranyerem van, ő csak erősködött, hogy nem lesz semmi baj, ő tudja, mit csinál. A vége az lett, hogy vérezni kezdtem, a pasim meg iszonyodik a vértől, majdnem rosszul lett. Soha többé nem akart semmit a hátsómtól.
2015. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem sok lányt ismerek, akinek baja lenne egy szűz pasival, szóval kevesen lehetnek.
2015. máj. 10. 17:40
 6/7 anonim válasza:
100%

Attól függ kinek mire van igénye. Akik minden nap más nőkkel akarnak lefeküdni, és semmi komoly kapcsolaton nem gondolkodnak, ők valószínűleg nem igazán szeretik a szüzeket, mert lassan kell velük bánni, meg finomkodni, stb.

Én mondjuk kifejezetten olyan lányt keresek, aki még nem volt együtt senkivel, sokkal másabb, amikor mind a ketten odafigyeltek egymásra, hogy mindenkinek jó legyen, és nem csak magaddal vagy elfoglalva, hogy gyorsan elmenj, és kész.

2015. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha szereted a lányt akinek elveszed a szüzességét, nyilván máshogy állsz a dologhoz. :) és az felülmúlja hidd el :)
2015. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!