Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy 40-es férfinak teher vagy...

Egy 40-es férfinak teher vagy inkább imponáló, ha egy 18 éves szűz lány velük szeretné először?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet általánosítani, de kíváncsi lennék a véleményekre.

Mielőtt valaki lehordana, hogy ez hatalmas korkülönbség és szörnyű ember vagyok, elmondanám, hogy tisztában vagyok azzal, hogy az apám lehetne (nem, nincs apakomplexusom) és, hogy nem vagyok normális, de úgy érzem, hogy ő elég tapasztalt és tudom, hogy jó lenne vele.


Lenne még egy kérdésem, mégpedig, hogy hogyan lehetne a tudtára adni, hogy le szeretnék vele feküdni, anélkül hogy vulgáris lennék..


Örülnék, ha a válaszolók írnának nemet és kort, köszi :)


2015. máj. 10. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Úgy adhatod a tudtára, hogy odamész hozzá és megmondod neki. Normális esetben, ha normális a férfi, kapsz egy pofont és hazazavar apukádhoz, ha nem akkor jól megkúr, te pedig büszke lehetsz magadra. :)
2015. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ a hozzáállása a dologhoz, hogy neki tetszel-e, megdugna-e téged szívesen. Ha igen, akkor imponál neki a dolog, ha nem, akkor nagyon nagy teher.


Amúgy nem kötekedni szeretnék, de szűz lányként mégis honnan a fenéből tudod, hogy neked jó lenne vele? A szeme színéből?

2015. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudnék biztosra igent vagy nemet mondani. Elbeszélgetnék veled az igényeidről, elvárásaidról, és utána döntenék. De semmiképpen sem az első találkozón (és ezzel talán a másik kérdésedet is megválaszoltam).

F/40+

2015. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok elkezded simogatni a lába között. Nekem nagyon imponálna bár még csak harmincnál járok :D
2015. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 év múlva meg tudom mondani pontosan de nekem bejönne a dolog. 35/F
2015. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak az első kérdésre tudok válaszolni. Ha csak arra kellenék neki, akkor teher lenne. Ha komoly kapcsolatot szeretne, akkor imponáló lenne, megtisztelő lenne, öröm lenne. 40/F
2015. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. 41/F
2015. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!