Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anya nem engedi, hogy kettesbe...

Anya nem engedi, hogy kettesben legyek a barátommal, Mit tehetnék? (hosszabban lent. )

Figyelt kérdés
A barátommal két hónapja vagyunk együtt előtte pedig három évig voltunk barátok a szülők is ismerik egymást már rég óta mindenki kedvel mindenkit, amíg anya meg nem tudta, hogy lefeküdtünk bárhova elengedett vele azóta pedig kettesben sem lehetünk szülői felügyelet nélkül. Nem vagyunk felelőtlenek védekeztünk és nem volt semmi baj. A barátom szülei jól kezelik tiszteletben tartják a magán életünket, anya azonban nem. Segítsetek! Mit tehetnék? hogy megértse nem azért élünk nemi életet, hogy kisbaba legyen a vége

2015. máj. 12. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Elég merész ötlet, de próbáltál már beszélni vele?
2015. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Akkor legyetek harmasban. Es kozben szeretkezzetek es o nezze ha mar ennyire kottybele. :D
2015. máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele beszélni erről természetesen, de nagyon elutasító a témával kapcsolatban..."azért mert azt mondtam" az örök kedvenc válasz, úgy gondoltam, hogy hagyom kicsit, játszok a szabályai szerint és majd nyáron újra felhozom..
2015. máj. 12. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

A drága kedves kérdező mondjuk minden lényeges infót kihagyott:D


mert pl 15 évesnek nem való a szex.....

2015. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, mindketten 17 évesek vagyunk
2015. máj. 12. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

A szabadságot nem adják, hanem kiérdemlik.

Egészen egyszerűen megmondod, hogy ezt nem tűröd el és meg fogod oldani, hogy egyedül lehessetek és semmit nem tehet. De ha erre kényszerít akkor SEMMIT nem fogsz neki elmondani soha többé, és mint anya egyszerűen nem fogod őt bevonni semmi mert úgy látszik nem bízhatsz benne. (ettől minden szóülő retteg)


Magyarul ki kell harcolnod/zsarolnod az életedet, meg kell érte kűzdened.

Tedd meg!

2015. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ó kicsi lány! Sajnállak, te anyukád is valamikor fiatalon ballépést tett és rajtad tölti a ki a bosszúját! Sajnos előfordul az ilyen!

Magam is anyuka vagyok kicsit idősebb a lánykám, mint te. Nem erőszakoskodtam vele, egyszerűen tudom, ha valaki talizni akar azt akárhogyan, de megteszi.

Inkább magyarázza el a felelősségteljes fogamzásgátlást, menjen el veled egy nődokihoz. Tényleg őszintén sajnálom a hasonló sorsú fiatalokat! Mégis mennyi idős anyukád?

2015. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor várjál még egy évet, és ha nagykorú leszel, azt csinálsz, amit akarsz, de addig neked kell tiszteletben tartani, amit a szülőd elvár tőled.
2015. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12%
Én mindig is szabadelvűen neveltem a csemetéimet, de két hónapos kapcsolat után nem repestem volna az örömtől, ha a 17 éves lányom ilyen kéréssel állt volna elő. Tudom, hogy megteszik, tegyék! De ne az én asszisztenciám mellett. Felnőttnek képzelik magukat, akkor oldják meg.
2015. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!