Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves lány vagyok, és igen...

17 éves lány vagyok, és igen szűz. Az lenne a bajom hogy nem vagyok megelégedve a testemmel ( nagy a hasam, narancsbőr stb) félek az első alkalomtól nagyon. Utálom a kinézetem. és ez félek másoknak sem fog tetszeni ti is sokszor érzitek ezt?

Figyelt kérdés
u.i.:új vagyok még itt ez az első kérdésem köszönöm előre is a válaszokat

2015. máj. 12. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A barátod úgy fog szeretni amilyen vagy :)

Ne aggódj :)

2015. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha akarod mutatsz egy fürdőruhás képet az alapján lehet mondani valamit. Látatlanban nem lehet elmondani hogy van-e valami baj, vagy csak beképzeled.
2015. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
ha küldesz 1 képet akk megmondom hogy jó nézel e ki vagy sem
2015. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
ha ennyire zavar és nem tudod miatta elfogadni magad, akkor kezdj el sportolni, egészségesen táplálkozni
2015. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő nincs megelégedve a testével. Ne utáld magad viszont, mindenkiben van szép, én pl duci vagyok és striáim is vannak, de a barátomat nem ez érdekli, mert egy kapcsolat nem erről szól. Mindenkinek vannak hibái, de nem ez határoz meg téged. Ne izgulj, tényleg nem ezen fog múlni és próbáld elfogadni magad. :)
2015. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem egy egyéjszakásban akarod elveszíteni, akkor a pasidat aki úgy szeret amilyen vagy, valószínűleg ez nem fogja zavarni. Ha mégis akkor tapló és nem érdemel meg.
2015. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2015. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
először is köszönöm ezeket a válaszokat aranyosak vagytok :)..a másik meg az hogy hogyan lehet képet küldeni? kicsit béna vagyok
2015. máj. 12. 16:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy képet

Feltöltöd a képfeltöltés.hu-ra vagy más képes oldalra, és a linket elküldöd privátban, vagy ide kiteszed.

Arra figyelj hogy CSAK az látszódjon amit szeretnél. Tehát ha az arcod nem akarod megmutatni akkor vágd le, vagy ha csak a mell alatti rész akkor úgy:)

2015. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!