Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok. Mit csináljak,...

Szűz vagyok. Mit csináljak, hogy ne menjek el hamar az első szexnél?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és közeledik az első alkalom. Ő is szűz, nekem már voltak kisebb kalandjaim, barátnőmet viszont én vezetem bele ezekbe. Hogy csináljam, hogy az első szex jó legyen és ne legyen vége percek alatt?

2015. máj. 12. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit találsz ki, hamar el fogsz menni. Az első sajnos ilyen. Még a legnagyobb kanok is csak percekig bírják az első alkalommal. Semmi ciki nincs ebben.
2015. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem olyan biztos az, hogy el fogsz élvezni, lehet, hogy a barátnőd még addig sem foga bírni, mert olyan kellemetlen lesz neki elsőre. A lényeg az, hogy sokat kényeztesd, izgasd fel előtte, hogy minél jobban kitáguljon.

Amúgy meg, ha érzed, hogy nemsokára elmész, akkor lassíts kicsit, állj meg, és kezd újra, így azért el lehet húzni + miután elmentél, még kézzel, orálisan mindig segíthetsz neki is elmenni.

2015. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Zárd magadra az ajtót és nyeld le a kulcsot.
2015. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk mindkettonk amator volt es megis sokaig tartott es jo volt. Szerintem a legfontosabb hogy ne gorcsolj ra mert akkor fuccs az egesznek. Legyen vele gyenged viszont a behatolast probald minel finomabban de gyorsabban vegezni hogy a kezdeti fajdalom elmuljon es kozben tereld el a figyelmet valamivel. Elotte akar elisvihetned kezzel vagy oralisan aztan konnyebb lesz.

18/L

2015. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindketten szüzek voltunk. Barátom bírta, nagyon koncentrált rám és velem együtt ment el, mondhatni bevárt. Kicsit feszített meg minden, de el tudtam menni, amihez párosult egy nagyon kevéske fájdalom.


Nem tudom hogy csinálta, de szerintem jobb ha nem agyalsz ezen és izgulsz rá előtte.

2015. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallottad azt, hogy gyorsan el fogsz menni. A másik meg, hogy azt hol hallottad, hogy ha elsültél akkor abba kell hagyni. Ha a barátnőd még nem élvezett el akkor cserélsz gumit és folytatod. A második menet már tovább fog tartani. Ha még mindig nem volt neki elég akkor csinálod tovább.
2015. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Maradj.
2015. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Ha nagy a vonzalom ő felőle is irántad, akkor egy leteperős,nyakcsókolgatós, vetkőztetős kezdés a legjobb, de óvatosan, érzelgősen.Simogatósan-kicsit karmolósan nyulj gyengéden a derekához, majd húzd fel a pólóját..vedd le stb, és akkor benedvesedik, utána is eleinte ujjazd, és mikor érzed hogy nedves, kíván, és akarja akkor tedd be neki.

Szerintem!! :) Nekem így volt jó!Másnak is szerintem..

2015. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ülj le, Boglárka. Ettől még ugyanolyan hamar elmegy, mintha nem mondtál volna semmit.
2015. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Ja tényleg!:DDDD Szóval.. ne foglalkozz vele, menj el. utána a lényeg az hogy vidd fel őt is a csúcsra.;)
2015. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!