Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Max. Hány éves korodig várnál,...

Max. Hány éves korodig várnál, hogy egy kapcsolatban veszítsd el, és hány éves korodtól adnád oda magad "bárkinek"? Nemet is írjatok, légyszi.

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

6 éves koromig várnék vele


26/F

2015. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En 17 eves koromig vartam, akkor mar ket eve egyutt voltunk a parommal (meg mindig velem van)

18/L

2015. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
30. Utána carpet diem és ribik minden mennyiségben.
2015. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kapcsolatban veszítem el, már az sem lenne baj, de azért bárkinek nem dobnám oda magam most sem.

28F

2015. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Későn kezdtem. Az első csókig vártam. Sajnos hamar vége lett azzal a sráccal, de az felejthetetlenre sikeredett. Ekkor 22 voltam. Utána a szexszel nem sokat vártam, már nagyon akartam. Rákövetkező nyáron (pont az első csókom évfordulóján) veszítettem el. De az igazi nagy szerelem most van.

25L

2015. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

*Carpe diem


Én 19 éves koromig vártam, utána 20 évesen egyéjszakásban vesztettem el. 23/N

2015. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

30 vagyok és eddig az átlagnál sokkal jobban lelki síkon éltem meg a kapcsolatokat de nem adatott sajnos végül, hogy beteljesedjen.Pedig csak annyit szerettem volna, hogy mindketten kötődjünk egymáshoz és megbecsüljük egymást..

ez a kor vízválasztó volt nálam, most viszont már nem tudom, hogy mi alapján válasszak, mert ha úgymond lejjebb adtam ezt a lelki kapcsolat vágyamat, akkor a fizikai vonzás szerint elég sok mindenki jöhet szóba, úgyhogy össze is zavarodtam ettől..

2015. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os/ Nem bántad meg?


Köszönöm a (normális) válaszokat!

2015. máj. 14. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Csak teher volt számomra, mintsem érték.
2015. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

6. Nem bántam meg, mert akkor(ami jó sok idő volt, az egész huszonéveim) erre éreztem késztetést..

Csak fájt, hogy nem jött össze, de most már felszabadultam ezzel kapcsolatban és túl vagyok ezen..

Egyébként azóta sokkal jobban a jelenben élek és a kisebb örömöket is jobban tudom értékelni:)

2015. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!