Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan győzhetném meg barátnőm...

Hogyan győzhetném meg barátnőmet arról, hogy legyen laza és ne stresszeljen az első alkalomkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elmesélte, hogy mennyire szeretné azzal a fiúval és fordítva is így van. Csak fél, mert kevés az önbizalma. Mivel győzhetné ezt le? A lány egy kicsit húsosabb mint az átlag, de egyébként meg szép! Fél tőle, hogy rosszul csinál majd valamit. A fiúnak már nem az első lenne. Mit tanácsoltok?

2015. máj. 14. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Napi 2 liter folyadék.. 40% fölötti alkohollal ha lehet.
2015. máj. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerelmes voltam így egy pillanatig sem féltem előtte, bíztam a barátomban.


Még bizonytalan, így úgy tudja ezt legyőzni ha még vár és szép lassan ráhangolódik.

2015. máj. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm sem gondolta szépnek magát, de azt mondta mellettem van önbizalma
2015. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Bizzon a férfiben! :)
2015. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
21%
Sokat szopja le és izgassák egymást.
2015. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Sokat beszeljetek rola, nyugtasd meg, hogy benned megbizhat. Ez a legfontosabb, es , hogy tudja, hogy figyelsz ra.:)
2016. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. fontos, beszéljék meg, hogyan szeretnék.

2. csókolgassa, ölelgesse, simogassa, attól nyugodtabb lesz (nem nyugszik meg, csak oldódni kezd)

3. pettingeljenek sokáig (akár 1-1,5 órán át is)

4. ha jól csinálja, a lány szinte könyörögni fog, h tegye be, vagy hogy "meglovagolja.

2016. máj. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!