Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves korban korai a szüzess...

15 éves korban korai a szüzesség elvesztése? Ha szeretem a fiút vagy cink ugyis?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 01:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor korai, ha nem akarod igazán és nem tudod elengedni magad, és nem tudod, h hogy működik a tested, és nem tudod rendesen, hogy hogyan kell védekezni.
2015. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha kapcsolatban vagytok nem gáz, de azért a te korodban még nem kell annyira elsietni.
2015. máj. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
azért meghúznátok mindketten :D
2015. máj. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
te is, kedves harmadik! (és én is nyilván. mindenki meghúzna, kérdező:C)
2015. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Mióta vagytok együtt?

Én is 15 voltam, nem tudtok megvárni a 16-ot, pedig közel két hét kellett volna, mert annyira nem bírtam, görcsölt a hasam, hogy ott fekszik mellettem, megcsókolhatom, meg mindent lehet, de nem lehetek az övé. Ez nagyon rossz érzés volt és nem bírtuk ki tovább. Nekem csodálatos volt, nem bántam meg, persze előtte hónapokig pettingeltünk (az első is annak indult) és a védekezésben is tisztán láttunk. Ő épp elmúlt 18, viszont ő is szűz volt, ami még boldogabbá tett, hogy egymásnak leszünk az elsők.


De ha nem vagy biztos magadban, akkor ne tedd. Egy ideig én is korainak gondoltam a 15-öt, nem is tettem meg, pedig a kívánat megvolt, de mikor eljött az a pont, mikor bemagyaráztam magamnak, hogy nem vagyok fiatal, akkor odaadtam magam. Talán azért is sikerült ilyen jól mert spontán történt és én magam el tudtam dönteni más véleménye nélkül, hogy vagyok-e elég érett hozzá, hogy igazán akarom-e.


Ezt csak te tudhatod igazán, mennyire állsz készen. De mivel ide feltetted a kérdést, ezért még nem vagy biztos magadban, várj még egy kicsit.

2015. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én aligha, mert lány vagyok.
2015. máj. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
18 évesen, hogy tudnak összejönni 15 éves lányokkal...
2015. máj. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#1 és #5 tökéletesen megfogalmazta.
2015. máj. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

En 15 voltam mikor osszejottunk a baratommal 17 eves koromig vartunk vele pedig nagyon akartuk. Kozos megallapodas volt , tudni akartuk hogy mukodni fog-e a kapcsolat es nem akartam szegyent hozni anyamek fejere. Szoval minimum 16-ig varhatnal szeritem , addigra azert regebb ota veled lesz kicsit testileg is fejletebb leszel stb

18/L

2015. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor gáz, ha ezt nem tudod magadban eldönteni, hanem fel kell tenned a kérdést gyakorira.
2015. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!