Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfit miért kéne...

Egy szűz férfit miért kéne betanítani, ez nem inkább az érettségtől függ, mint a tapasztalatoktól?

Figyelt kérdés

Olyan hülyeségeket szoktam ezen az oldalon olvasni. Attól, hogy nem volt párkapcsolata most tényleg egy óvódás szintű hülyének kell kezelni?

Egyáltalán nincs lemaradva senki akinek nem volt párkapcsolata ez az egész inkább fejben dől el, a hozzáállástól, a figyelmességtől, mint párkapcsolati előélettől. Párkapcsolatok hiánya okozhat gátlásokat, amit ha elfogadnának magukban, hogy eddig nem sikerült, lazára vennék ezt a témát, akkor a tapasztalatlanságból nem lesz gond, ha normálisan áll hozzá. Én így látom.


2015. máj. 14. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos szintig igazad van. Ez az egész nem a "hülyének kezelés", köze sincs hozzá. Vannak dolgok, amiket az ember csak tapasztalat útján tanul meg, pl. alkalmazkodni a másik félhez, megfelelő közös kommunikációs módszereket létrehozni stb. Ez nem dől el fejben, és sokszor az érettség is kevés hozzá. Én érett lánynak tartottam magam mindig is, koravén is voltam, idősebbekkel lógtam, korosztályomat meghaladta a hozzáállásom, felfogásom. A jelenlegi, többéves párkapcsolatom során viszont rengeteg olyan dolgot tanultam, amit nem lehetett volna máshogyan megérteni és elsajátítani.

Ez nem azt jelenti, hogy akinek nincs párkapcsolati tapasztalata, az hülye és éretlen, hanem azt, hogy bizony sok esetben okozhat konfliktust (ez sem törvényszerű nyilván), ha az egyik fél mögött már több évnyi párkapcsolati tapasztalat van.

2015. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik ezt a baromságot hajtogatják azok azt feltételezik, hogy egy szűz, legyen az nő vagy férfi, egy szerencsétlen degenerált, aki tutibiztos elßassza a szexet, ha nem figyelnek rá, mert szerintük tapasztalaton múlik minden. Ezzel az állítással két gond is van. A tapasztalat csupán fontos, de nem minden, másrészt pedig a sok szex nem szavatolja az egyre jobb szexet. Érted? Van aki már tucatszor farkalt, vagy farkaltak meg, de ettől ugyanolyan nulla a szexuális teljesítménye, ellenben vannak olyan szüzek, akik az első alkalukkor is csodás eredményt produkálnak, dacára a tapasztalatlanságuknak. De ez csak a szex, a párkapcsolat megint más, bár ott is hasonló dolgok mentén gondolkodnak az itteni agyasok. Akárcsak a szexnél, úgy a párkapcsolatoknál is azt képzelik, hogy a tapasztalat a minden, szóval egy első bálozó biztos csak töketlenkedni meg bukdácsolni fog és kell neki egy tapasztaltabb valaki, kvázi valaki aki pórázon vezeti, hogy minden simán menjen. Ez ismét egy hatalmas marhaság, a sok párkapcsolat nem jelent jó párkapcsolatokat.
2015. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármibe is kezdesz az életben (legyen az munka, párkapcsolat vagy szex) az határozza meg, hogy mennyire értesz hozzá, hogy mi az adott témában az alap tudásod, és mi a tapasztalatod.


Nem vagyok szűz, több rövidebb és 2 nagyon hosszú párkapcsolaton vagyok túl, ELMÉLETBEN én vagyok a világon a legjobb az ágyban, és a párkapcsolati témákban is. Figyelmes, ötletes, szellemes, kiváló szerető vagyok. Elméletben!


Gyakorlatban még így túl a 30-on és számtalan kapcsolaton is azt látom, hogy lehet mit tapasztalni, tanulni, van miben fejlődni, és minden párom, kapcsolatom hozzá is ad valamennyit ezekhez a tapasztalatokhoz.


Senki nem gondolja szerintem, hogy valaki a tapasztalatok nélkül egy óvódás hülye (legfeljebb Te magad érzel így magaddal kapcsolatban), és az is igaz, hogy aki alapból egy kedves, figyelmes ember, az jobb lesz a párkapcsolatokban, mint az, aki már 10 éve dug orrba szájba, de 2 percig nem figyel a partnerére, de azért azt nagy marhaság lenne vitatni, hogy a tapasztalat sokat számít, hogy a pusztán elméleti tudás általában az élet első 5 percében dől össze.

2015. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hú, ezt hány helyen olvastam én is...:D

Én viszonylag későn (18) vesztettem el, addig meg végig kaptam a hülyeséget, hogy biztos ronda vagy meg sebaj, mert a fiúk szeretik tanítani az ilyen lányokat... Aha. Na hagyjon békén.:DD

Basszus, én taníthatnám őket, hogy kell viselkedni másokkal kulturáltan,nem ők engem bármire. És akkor csodálkozunk, ha egy gyenge jellem ilyen p#csök miatt veszti el 14 évesen,"muszájból"...

Persze, abban utólag igazat adok, hogy a tapasztalat egészen újraértelmezi az addigi elképzeléseket, de szerintem ez olyan dolog, hogy pl szexelni mindenki tud, a dolgok kitapasztalásához meg gyökerek helyett olyan partner kell, aki nem úgy néz az emberre, mint valami hátrányos helyzetű személyre.


A párkapcsolathoz,hogy jó legyen, figyelem,türelem és szerelem kell, és bizonyos szintű érzelmi intelligencia... Attól, hogy valaki teszi a fejét, hogy tapasztalt, lehet, hogy sorban rontja el a dolgokat, mert annyira figyelmetlen és nagyon elhiszi, hogy bármire jó az, amit csinál... Szerintem.

18l

2015. máj. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!