Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmnek az már fáj, ha...

A barátnőmnek az már fáj, ha nemi szervvel hozzáérek a szűzhártyájához. Ezzel lehet valamit kezdeni, hogy csökkentsük a fájdalmat? Vagy annyit tehetünk, hogy kibírja azt a pár másodpercet, amíg átjutok rajta?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Izgasd sokáig előtte.
2010. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
morfium
2010. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem a barátnőd csak túlpánikolja a dolgot. Nem fáj, ha hozzáérsz a szűzhártyájához! Az átszakítás is csak egy pillanatnyi, inkább kis szúráshoz hasonló kellemetlenség, sőt, sokan észre sem veszik a fájdalmat, annyira jelentéktelen. A barátnőd cseppet hisztis alkat lehet, vagy csak telebeszélték a fejét és most retteg a fájdalomtól. Olvassatok erről minél többet a neten, próbáld meg megnyugtatni. Ha elengedi magát és nem azon görcsöl "tudományos alapon", hogy most veszti el a szüzességét, nem lesz negatív élmény. Te pedig ne add alá a lovat, légy kedves, gyengéd, de határozott, így mire észbekap, hogy most bele kellene halnia a fájdalomba, már túl is van rajta :=). Jó sok cukk, hogy kellően nedves és laza legyen (esetleg előtte finomam ujjal is benézhetsz), aztán hajrá!

40/N

2010. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egész egyszerűen ne próbáld elvenni a szüzességét.


Valszeg, ha ez ekkora problémát okoz, akkor túl fiatalok lehettek mindketten... úgyhogy ráértek.


Ha pl már a barátnőd menstruál biztos használt tampont... ha nem, akkor használja azt, azzal tágítja magának.


Vagy van a szűzhártya műtéti eltávolítása. Van akinél ez tényleg egészségügyi problémát okoz, pl annyira el van záródva, hogy a vér sem tud kellően távozni. De kétlem, hogy itt erről lenne szó.

2010. márc. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

ha elértem a szűzhártyához, akkor lassan-lassan mindig beljebb, próbáljam, vagy egy nem kíméletlen, de határozott mozdulattal menjek túl rajta?

2010. márc. 13. 10:21
 6/10 A kérdező kommentje:
18ak vagyunk :)
2010. márc. 13. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a lassan-lassan és a határozottat valahogy probáld meg egybekötni!:)
2010. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáld barátnőd figyelmét elvonni a fájdalomról.

Kényeztesd, izgasd fel minél jobban, foglalkozz vele sokat, és bánj vele finoman!

Harapdáld a nyakát kényeztesd a mellbimbóját közben, vagy valami hasonló apróság.

Figyelj oda rá. ;)

2010. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A figyelemelterelés nagyon jó ötlet. De alapból legyen nagyon felizgatva:) Aztán gyengéden, de egy határozott lökéssel "legyetek túl rajta". Mármint az átszakításon:):)
2010. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Izgasd fel nagyon aztán beszélj hozzá nyugtasd meg!Legyél nagyon kedves és türelmes!Sztem nem a szűzhártya átszakítása fáj elsősorban hanem a hüvely tágulása!egy határozott mozdulattal sztem ez megoldható!
2010. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!