Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mihez lehet hasonlítani a...

Mihez lehet hasonlítani a szüzesség elvesztését? Mint pl:a oltás a szunyogcsípéshez

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy dobos rábasz a dobra, és beszakad a felület...
2010. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A szüzeség elvesztését szteam csak a szüzeség elvesztéséhez lehet hasonlítani

Eszt nem lehet az én véleményem szerint leirni és mindenkinél más.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2010. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Hogy mennyire fáj? Ez most lehet, hogy hülye példa, de mint mikor még sosem használtál tampont, és egyből egy nagy méretűt akarsz felnyomni. Nehezen megy, feszülsz, aztán jön a kellemetlen, hasító fájdalom, ami pár másodpercig tart, aztán elmúlik. Én ehhez tudtam anno hasonlítani.
2010. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmihez..ilyen hülyeséget kérdezni. Nem tudom,miért kell ebből akkora ügyet csinálni. A szex akkor "kell", ha mindkét fél akarja, bíztok egymásban, és megvan az összhang..és persze a szerelem. És akkor tök jó lesz minden. Nem kell annyit agyalni rajta, majd jön amikor ott az idő. Ne találgass, majd rájössz.
2010. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Betörték az ablakodat és kirabolták a házadat. Jó esetben csak biztosítási csalás, rosszban hívni kell a rendőrséget:S:)
2010. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én ehez hasonlítanám:

[link]

2010. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jolvan csak kérdeztem...amúgy 16 éves vagyok
2010. márc. 16. 19:39
 8/9 anonim ***** válasza:
mintha egy vastag tűt nyomkodnának a hüvelyedbe kb :D
2010. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A vesekőhöz, vesehomokhoz és aranyérfájdalomhoz képest, nem beszélve a végbéltükrözéshez képest semmi. Ezekhez hasonlítva iszonyat kellemes élmény volt.
2010. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!