Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel lefeküdtünk....

A barátnőmmel lefeküdtünk. Igyekeztem az előjátékra nagyon nagy hangsúlyt fektetni. Az első neki nagyon fájt. Viszont még csináltuk egy párszor és neki nem rossz de nemis jo. Mi a gond? én nem csinálom jól, vagy vmit elrontottunk az előjátékba?

Figyelt kérdés
itt elmagyarázom érthetőbben: szal az a lényeg h amikor elöször lefeküdtünk az neki nagyon fájt(ez természetes tudom).Pedig volt előjáték nem is kevés,de utánna mikor csináltuk egy párszor az neki nemvolt semmilyen érzés elmondása szerint,szal se rossz se jo.:(vki tudna nekem segiteni h számára élvezhető legyen a szex és ne csak nekem legyen jo?..nagyon fontos lenne.köszi.
2008. szept. 21. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fokozatosan enyhülni fog a fájdalom és a szenvedély helyét veszi.
2008. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Szerintem nem tudja átélni a hüvelyi orgazmust(ahogy én sem és sok nő)!! Ez nem gond, próbáld izgatni a csiklóját a kezeddel vagy keressetek olyan pózt amiben a csiklóját mondjuk izgatja valami! Próbálkozzatok!!
2008. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát sszia! Ismerős a dolog. Nálunk is pont így volt először.. Szerintem nincs semmi gáz. Nekem kb. 20 aktusig tuti eltartott... míg élvezni tudtam. Nekem általába akkor volt jó, mikor egy alkalommal többször is együtt voltunk. És mondjuk a 4. pl. már nem is fájt szinte, sőt, jó volt.

Tanácsolni csak azt tudom, hogy türelem :) Előbb utóbb jó lesz, és ez normális.. gondolj bele, azért az ő testének is valószínűleg hozzá kell szoknia ehhez a dologhoz. Idő. Élvezzétek, amennyire tudjátok :)

2008. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a segitséget!főleg a második komment volt egy kicsit elgondolkodtató.Mondjuk én igyekszem csak azt csinálni ami neki jó.Szóval ez a csiklós dolog amit élvez az egészben(meg ha lehetek ennyire proli akkor még azt is ha kinyalom)nem türelmetlen vagyok hanem egy kicsit sérti a férfiasságomat és emellet meg egy önző köcsögnek érzem magam h nekem jo de neki nem.Ha valakinek van még ötlete vagy ijenek akko az legyen olyan kedves és irja meg;)az eddigieket meg nagyon köszönöm.
2008. szept. 22. 19:32
 5/7 anonim válasza:
így volt nálunk is sőt az én páromnak még az előjáték is fájt eleinte... de ez idővel feloldódik a lányoknak sok idő hogy "megszokják" a másikat és élvezni tudják az eggyüttléteket
2008. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A nők nagy részének se nem jó,se nem rossz. Ha szeretik egymást,akkor jónak titulálják, ha nem,akkor rossznak. Na de, a lényeg, hogy ne akard görcsösen, hogy neki jó legyen, csak figyelj rá: tapasztald ki, hogy neki mi a jó. Az előjáték ne abból álljon, hogy pár csók után,közben levándorol a kezed és hajrá. Sok pici simogatás és csók, lassan!!!úgy,hogy közben lentre nem gondolsz és mire leérsz, a terep előáll. Ezután csak annyi a dolgod, hogy megintcsak nagyon lassan folyamatosan mélyülve haladj és nem lesz gond. És beszélj a barátnőddel, hogy ő mit szeret a legjobban. Sok szerencsét, ha tudok még segíteni, írj külön.
2008. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd összezsoktod,szerintem nem csinálsz semmit rosszul,legyél továbbra is fiygelmes,sok előjátékkal,és ő is élvzeni fogja.Csak hát ezt is tanulni kell:)
2008. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!