Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nőgyógyász meg tudja állapít...

A nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy a vizsgált személy szűz e még?

Figyelt kérdés

Egy 12 éves kislányról lenne szó. Alapos gyanú van rá, hogy sajnos elvesztette a szüzességét. Természetesen ő beszélni sem hajlandó semmi a témával kapcsolatos dologról. Az érdekelne hogy ha elviszi az édesanyja a nőgyógyászhoz és azt mondja hogy arra kíváncsi szűz e még, akkor meg tudja e mondani az orvos. (Én átestem szűzen egy nőgyógyászati vizsgálaton, de mivel akkor nem ilyesféle dologra irányult - hanem egy betegség miatt voltam - az orvos csak végbélen keresztül vizsgált meg, mivel mondtam hogy szűz vagyok.)

Szóval a lényeg hogy arra lennék kíváncsi, hogy ha az anyukának az a kérése hogy mondja meg a doki hogy szűz e még a kicsi lánya, akkor ezt megteszi e?


2010. ápr. 17. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy meg tudja állapítani, hiszen mégis csak nőgyógyász. De amúgy a vizsgálat előtt elvileg meg kellene kérdeznie a betegtől, hogy szűz-e, mert ettől függően használ különböző eszközöket a vizsgálathoz, amivel gyakorlatilag felnyúl.
2010. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Észreveszi, 12 évesen mindenképp meg kell mondania , 14 év alatt bűnycselekmény, utána az orvosi titoktartás miatt nem kell... Kicsit kamuszagú a kérdés
2010. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Az igazi kérdés végülis az, hogy viheti e az édesanyja ezzel a szándékkal nőgyógyászhoz?

(Én egyébként a nővére vagyok, 2 gyermek anyukája.)

2010. ápr. 17. 22:17
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
akkor gyakorlatilag valaki megerőszakolta a 12 éves hugod??O.O vagy csak kamu a kérdés?
2010. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Viheti,a doki meg is fogja mondani,hogy szűz-e még,de ez a "gondot" nem oldja meg.Az anyukát továbbra sem fogja beavatni az életébe,ha ezt a hatalmas dolgot sem mondta el neki,akkor ott alapvető bizalom sincs meg és akkor bezárhatja 18 éves koráig a szobába,akkor sem fog tudni semmit a lányáról.Remélem annyit elért,hogy a lánya tudja,hogy mit kell tennie,hogy ne essen teherbe.
2010. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt tudja megállapítani, hogy megvan-e a szűzhártyája vagy sem. De azt nem, hogy mitől szakadt át.
2010. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ez nem 100%os "módszer"...

Én pl 11 évesen már ujjaztam magam, éa elszakítottam saját magamnak...

De ha van rá gyanú, hogy elvesztette.. Most mi lesz jobb, ha 100%osra tudjátok? El kellene beszélgetni a kis fejecskéjével..

Különben családon belül is probléma lehet ha már elvesztette (és nem barátnők hatására).. Én 12 évesen vesztettem el. Pasiknál kerestem a szeretetet, amit itthon nem kaptam meg...

2010. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nemtudja megmondani,tényleg csak azt,hogy van e szűzhártyája vagy nincs.

az meg sok minden mástól is átszakadhatott:)

szerintem probáljatok meg inkább vele beszélni

2010. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van, valóban az otthoni körülmények a hibásak a dologért!

Szeretet kapott, csak szigort nem. Minden rá lett hagyva és nevelés helyett is kényeztetették.

Nagyon sok dologra fény derült, amikre én álmomban sem mertem volna gondolni! Olyanokat művel, amit én felnőtt fejjel sem mernék megtenni. :(

2010. ápr. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!