Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg igaz, hogy ha egy...

Tényleg igaz, hogy ha egy lány elveszti a szüzességét, lehetséges, hogy rögtön vérzik, és szabályosan folyik a vére az aktus közben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy olyan borzalmasan nagy mennyiségű vért kell elképzelni és nem is mindneki vérzik.Én pl csak utána vettem észre a bugyimon egy-két cseppet. De közben is vérezhetsz,igen. Ha szeretitek egymást,ez biztos nem fog gondot okozni a pasinak.
2008. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor folyik így, ha a lány fél, a szűzhártya kemény, a fickó pedig nagy és NAGYON brutális.


Azért ez már nem túl sokszor fordul elő így együtt manapság. Régebben több volt, amikor teljesen tapasztalatlanul és szűzen esett be a házasságba 2 ember (úgy, hogy addig bűn volt, most meg egyszerre szabad - de egyikük sem ismer semmit, mert az is bűn volt).

2008. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
nem mindenki vérzik.meg szerintem annyira senki se,hogy szó szerint folyik.
2008. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez lol..átyawították a kérdésem :D
2008. okt. 10. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, majd mindgyárt el is vérzik.....
2008. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát ti nagyon szerencsések lehettek, mert nekem pl abba is kellett hagynom az egészet. ott és akkor elég erősen elkezdtem vérezni, rendesen csepegett belőlem a vér. pedig nagyon kívántam a barátom, Ő nem volt sem dúrva, sem erőszakos, és mégis ez lett. de nem volt semmi ezután, kivéreztem magam és legközelebb már nem vérzett és egyáltalán nem is fájt.
2008. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!