Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal bénázás?

Első alkalommal bénázás?

Figyelt kérdés

a jelenlegi barátom már 2 éve ismerem igaz nem az eleje óta járunk de így már maximálisan megbízok benne és felmerült a téma, hogy kicsit tovább lépnénk a csókolózásnál ami nem is probléma részemről sem és megoldható is lenne (a szülei nagyon jófejek és nem félvállról veszik a dolgot hanem maximálisan bíznak bennünk és tudják h nem vagyunk felelőtlenek... az én szüleim pont annyit tudnak amennyi érdekli őket ennél jobban nem is akarom magyarázni nekik) csupán attól félek , hogy az első próbálkozások kissé furák lesznek vagyis hogy fogalmam sincs mikor csinálok jót v sem és tuti bénázunk majd és jól esne egy kis megnyugtatás, hogy másnak se ment egyszerűen

kíméljetek meg nem 13 éves vagyok...



2017. márc. 23. 18:38
 1/3 anonim válasza:
87%
Nyugi elején lehet fura lesz de ez tarthat pár percig is! Utána már jobb lesz csak gyakorlat kérdése! :)
2017. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a párom már tapasztalt volt, így sokat segített az elején. Volt egy két vicces pillanat, de aztán csak belejöttem. :D Mindig mondta, hogy mire figyeljek. Mi beszéltünk arról is mi izgatja a legjobban a másikat, mit szeret a másik. Először sokszor kapkodtam, meg nem is ment egyszerűen az ellazulás. Az volt a jó, hogy semmit nem erőltetett, nem volt semmi elvárása felém ami nagyon sok magabiztosságot adott nekem. Szerintem minden a kommunikáción és a türelmen múlik. Az pedig, hogy bénázik az ember teljesen természetes, ennek is van egy varázsa. :)
2017. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam ez úgy volt hogy nekem sem és az akkori barátomnak sem volt tapasztalata. Akkoriban nem tünt fel hogy egy szituáció fura vagy vicces, jött minden magától. Mikor jobban belejöttünk akkor azért sztorizgattunk néha a bénaságokról :)
2017. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!