Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Használható-e eredményesen az...

Használható-e eredményesen az emberi terhességi teszt állatokon? A vemhes kutya pisije működésbe hozza a tesztet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Sőt, egy férfié is, csak meglepő, mert enyém pl pozitív lett!

21/F

2010. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a negatív eredmény lenne a gáz;)
2010. máj. 25. 21:49
 3/8 anonim válasza:
Így jár az aki állatokkal létesít szexuális viszonyt, de legalább foglalkozol a kutyával. Sok Boldogságot a kis medvedisznoemberekhez
2010. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

nyüssz.

A terhességi teszt a terhesség esetében a vizeletben megtalálható hormont méri, ami EMBEREKNÉL termelődik, NEM kutyáknál.

nézesd meg állatorvossal.

jézus.

2010. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tőkésréce ***** válasza:
mivel a kutya is emlős meg az ember is, valószínű jelen van ugyan az a hormon... de én is csak laikusként gondolom :D
2010. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én meg orvos vagyok. :D és nem, a kutya szervezete más hormont választ ki. (most őszintén: szerinted egy férfi ugyanolyan hormont választ ki, mint egy kan kutya? ez a férfi esetében a tesztoszteron. most akkor a kutya is? ne.)kettővel előbbi voltam.
2010. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tőkésréce ***** válasza:
ja okés :D az orvosnak biztos igaza van :P
2010. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szıa


En kutyakat tenyesztek,es sajnos nem müködık a teszt. Amugy tudod ez erdekes mas ıs gondol erre en eü-ıt vegeztem amugy es nagyon draga kutyaınk vannak ıgy mındıg ızgultam a fedezes utan vajon sıkeresen "vemhesültek-e"? Vettünk ıtt Törökorszagban nekı tesztet megcsınaltuk negatıv lett,en teljesen elkenödtem.baratunk ıs vett az ö kutyusanak mert en mondtam nekı ıs lol :)

es az ıs negatıv lett na akkor elkezdtem gondolkodnı hogy a teszt alapja a HCG hormon amınek ugye a nevebn ıs benne van HUman Corıon Gonadotrophın hormon amı a terhessegkor van csak jelen a nö szervezeteben..Utanaolvastam csak majmoknal müködık melyeknek a DNS allomanya 99%-ban megegyezık az emberevel sajnos kutyaknal nem azota mar nem ızgulok es a kutyam szült 6 gyönyörü es draga kıskutyat..Boldogsag volt a szamomra ıs.

2014. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!