Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális ha valaki alig...

Az normális ha valaki alig múlt el 15 és elveszíti a szüzességét? Az egyik is merősöm aznap vesztette el amikor betöltötte. Amikor nekem elmesélte (mert másnak nem merte) nem tudtam neki mit mondani.

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok és 17 évesen vesztettem el... mit mondjak neki,azonkívül,hogy menjen el nőgyógyászhoz?
2008. nov. 8. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Akkor nem normális, ha csak a sexért ment bele, hogy aztán azzal dicsekedjen. De ha tényleg szereti a csávót, és viszont, akkor az ő dolguk, mikor kezdik, mégha ez neked kicsit korainak is tűnik.

Mondani meg azt mond ami a véleményed, hiszen gondolom nem azért mondta el neked, mert valami sablonos vagy képmutató szöveget vár.

2008. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Ha másnak nem merte eldonteni akkor nem azért fekudt le a csaj a sráccal hogy dicsekedjen vele. Amugy teljesen normális az én barátnom 13 éves korában vesztedte el a szuzességét és máig egyutt van a barátjával. Mindenki akkor fekszik le a barátjával amikor ugy érzi eljott az ido:)
2008. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is 15múltam pont6nappal.ennek már lassan 6éve,és még mndig együtt vagyunk.:-)
2008. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is 15 évesen vesztettem le, most 21 vagyok. Nincs ezzel semmi gond.
2008. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!:)

Megnyugodtam...

2008. nov. 8. 13:31
 6/9 anonim válasza:
26%
14vok,és szűz(barátom se volt),de azt gondolom h mindenkinél máskor van itt az ideje.ha valóban szeretik egymást és felkészültek a dologra miért ne?mindenhol azt lehet hallani h átlagáson a lányok 14-16éves korukban vesztik el a szüzességüket.és ez sztem is jó,mert ekkora már agyilag is fejlettek vagyunk:-)
2008. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Egyéntől függ, szerintem 15 évesen általában korai. De utólag már hiába szidod. Remélem, nem bánta meg - akkor minden rendben van. Végülis ha hülyeséget csinált, alkalmi kapcsolatba belement, akkor sem dőlt össze egy alkalomtól a világ - csak legközelebb legyen több tartása!
2008. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, ha elmondta neked, akkor azt jelenti, hogy nagyon közel áll hozzád, és megbizik benned. Magyarul ne légy bunkó. Kérdezd meg őt, hogy jó volt e, mikor történt, hogyan, hol. Egyszóval beszélgess vele a témáról. Persze térj rá arra is, hogy mivel védekeztek. Segitsd őt, mert biztos sok kérdése van! Mesélhetsz neki a te élményeidről hátha abból is tanul. Azt is megemlitheted neki, hogy szerinted korai, de ne itéld el miatta. Az esetről én nem akarok véleményt mondani. Szerintem 15 évesen belefér, főleg egy hosszabb kapcsolatban, ahol megvan a bizalom, és a védekezésre is figyelnek.
2008. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Segíteni fogok neki ahogy tudok.

2008. nov. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!