Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisnak lenni rosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisnak lenni rosszabb mint melegnek vagy heteroszexuálisnak? Ha igen miért

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne rosszabb?

Egyszerűen mind a két nem vonzza, mind a két nemből találhat magának párt.

Nem hiszem hogy ez rosszabb lenne annál mint hogy valaki, homoszexuális vagy hetero.

2019. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvastam itt hogy sok nő ha megtudja hogy biszexuális a pasi akkor nem akarnak vele kapcsolatot!
2019. aug. 20. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elfogadáson,meleg ellenességen,vagy akár bizalmatlanságon is múlik. Vannak nők akik nem fogadják el a gondolatot hogy a párjuk másik férfival volt és ez nekik így már van hogy nem vonzó. Van aki csak fél hogy férre lép,de ez szerintem hülyeség tekintve hogy egy normális párkapcsolatban mindegy hogy milyen a nemi idemtitásod,ha szereted a párod hűséges vagy. És én mint biszexuális lány azt mondom ugyanúgy elitélnek,vagy elfogadnak minket mint a melegeket. De egy ember sincs aki mindenkinek tökéletes. Egy heteróba is belelehet szúrni. Az azonos neműhöz vonzódás mindössze másoknak egy indok sajnos hogy valakit báncsanak. És még egy utolsó kis gondolat szerintem egy férfi ugyanúgy férfi marad attól függetlenül volt vagy van vagy kesz vagy akar-e kapcsolatot egy másik férfivel.
2019. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!