Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha benne lennék a két pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha benne lennék a két pasi egy csaj felállásban, akkor bi vagyok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 5. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
srácként én is ezen gondolkozom. amúgy nem. de egy csaj ismerősöm aki próbálta már azt mondta, szinte esélytelen h egy ilyen esemény alatt ne érjen össze a farkatok, vagy az egyikőtök keze a másik farkához, stb. és ez már sztem, legalábbis nekem, több mint hetero. de még nem bi.
2019. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem
2019. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ftf1983 ***** válasza:
74%
Attól mert egy eksönnél két pasi egyszerre van jelen még nem lesz senki bi. Ha a két pasi elkezd egymással foglalkozni, akkor az már más tészta.
2019. szept. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:
62%

"még nem lesz senki bi"


Nem "lesz" senki semmi, nem a tettektől függ ez, hanem a vágyaktól.

Akkor hetero az ember, ha a másik nem jön be neki szexuálisan. Akkor homo, ha a sajátja. És akkor bi, ha is-is. Nem bonyolult ez annyira :)

2019. szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2019. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem. Amikor csak véletlenül vagy akár póztól össze ér a farkatok, valamiért megfogjátok (nem azért mert szereted a faxt) addig nem vagy bi.

Ha azért fogod meg mert az neked örömet okoz,na ott már gyanakodhatsz. Ha le is szopod akkor elég egyértelmű.

2019. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
nekem is így kezdődött aztán szopás lett a vége... amit élveztem... szóval csak óvatosan...
2019. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Az lennél legalábbis nálam nagyon zavaró lenne heteroként egy pasit meztelenül álló fhasszal a közelemben tolerálni!

Ez a felállás mármint a hármas pont arról szól hogy mindenki mindenkit élvez.

Az azonos neműek közül nem szokott hetero lenni senki pont ezért.


F/41

2019. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 8-as. Látszik, hogy csak 14 vagy. Attól mert hárman vannak, még nem kötelező mindenkinek mindenkivel. Simán lehet, hogy a két srác csak a csajjal foglalkozik... Egyik szopatja, a másik dugja. A mindenki mindenkivel is benne van, ne nem kötelező!
2019. szept. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!


Jó leszek 41-nek is.

És nem a kisujjamból szopikáltam a kommentemet hanem az itt olvasottakból.

Mellesleg pedig tartom magam ahhoz hogy ha egy heterot nem zavar az hogy egy ugyanolyan nemű van mellette pucéran álló farokkal, a nők esetében kemény bimbikkel és nedvesen akkor az nem hetero!

2019. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!