Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tudom elcsépelt meg minden, de annyira kétségbe vagyok esve. 24 éves vagyok a főnököm 31 és szintén nő. A helyzet az, hogy én már legalább 1 éve igencsak vonzódom hozzá egyértelműen. Rengeteg pasim volt már mindig tudtam ki az aki szintén vonzódik hozzám vagy épp nem. A főnök nőmön is látok bizonyos jeleket. Rengetegszer néz a szemembe, ami sajnos botrányosan jól esik. Azt mondta szeret a közelemben lenni és én vagyok a legjobb dolog a munkahelyen, és hogy nagyon szórakoztató társaság vagyok. A minap egy másik kolléganő mondta a főnöknek, hogy jó csaj vagyok és a főnököm mondta, hogy igen az.(de eléggé zavarban volt , mert hát én is ott álltam.) Mindig nagyon elnéző velem, ha beteg vagyok, sosem kell bemennem dolgozni ilyenkor, nagyon megértő velem. Nem sokszor ugyan de meg szokott simogatni és állandóan nevet , ha velem van. El szokott hívni helyekre de sosem mentem még vele, mert egyszerűen legszívesebben csak csókolnám egész nap... mit tegyek, kérdezzek rá nála? családja van és egy kislánya...
2019. szept. 12. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Húha . A jelekből szerintem egyértelmű hogy ő is érez valamit . Ha családja van azt mondanám felejtős ,viszont ahhoz tudni kéne milyen a kapcsolata a férjével stb .ha már nem szereti ,nem akarna vele maradni akkor 1 próbát megérne .valahogy puhatolózz nála Nina helyzet otthon és veled kapcsolatban is :)
2019. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jaj elírtam ,szóval "mi a helyzet " xD
2019. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Párja van, aki nem a férje, és a kislánya sem tőle van.

Nekem van épp egy elég semmitmondó kapcsolatom egy férfival. Igen szerintem is érez valamit, vagy legalább is nem vagyok közömbös neki... ha nem is szerelem részünkről, de elég erőteljes már-már szexuális vonzalom az biztos, amibe belebolondulok, ha nem bontakozik ki legalább egy csók erejéig.. :)

2019. szept. 12. 10:04
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Áh itt a csók már nem lenne elég :D ahhoz szerintem túl erős benned a vágy és a vonzalom . Hát ha a gyerek sem tőle van és nem is házasok így már csak azt kéne megtudni hogy szereti e még a párját . :) Az már kiderült hogy te nem a tiéd :)
2019. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én úgy látom szereti, ismerem a fickót, rendes és jófej. :)

De hát ki nem vonzódott még egyszerre több emberhez is? :)

2019. szept. 12. 10:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Látszólag mind a ketten vonzódtok egymáshoz. Kérdezz rá, vagy csak próbálj tapogatolózni nála, és ha elhív akkor menj el vele. Jobb a munkahelyen kívűl ezeket megbeszélni.

Jó kis munkahelyed van :)

L

2019. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat, és hogy nem "kiabáltatok le" hogy uncsiii a téma :'))
2019. szept. 12. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem fogadod el a meghívást?
2019. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés! Talán picit félek a helyzettől...Vaaagy, ha esetleg kezdeményezne valamit én meg tok bena lennék 😅 mert vagánynak tart, szókimondonak es picit szeitnem ez jön be neki... Aztán kiderul hogy félénk vagyok... 💁🏻‍♀️
2019. szept. 12. 10:40
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként aludtam már a kanapejan..mert kissé részeg voltam 🤣
2019. szept. 12. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!