Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha minden biszex/meleg szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden biszex/meleg szexpartner kereső oldalon töménytelen mennyiségű bi férfi és fiú van, akkor miért nem akar senki igazából is találkozni?

Figyelt kérdés

Vagy csak nekem nem jött össze ez soha? Bármikor kerestem férfit,mindig meggondolták magukat,vagy úgy csináltak az idopont egyeztetésnél,mintha tök rendben lenne minden,de közben eszük ágában sem volt jönni.:D


Nektek már sikerült NORMÁLIS értékrendű és kinézetű férfit,fiút találni? (Normalis alatt azt értem,hogy nem azért biszex,mert nem sikerül neki a nő.)

Mi a titka,hogy sikerüljön? :D

20/f


2019. okt. 4. 11:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanezt a kérdést a hetero társkeresők vonatkozásában is kiírhatta volna egy nő - a net tele van kamusokkal ez van, majd megszokod :)
2019. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én általában csak 2 levélváltásik jutok. Pedig jó lenne már valamit összehozni...
2019. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Normális értékrendűt nehéz találni, de olyat, aki találkozni is akar, illetve mer...na azt aztán végképp lehetetlen.

Nemcsak itt, hanem társkeresőkön is nagy részben gyáva, kamus, utolsó percben magát meggondoló, de főleg monitor előtt recskázó, másokkal szórakozó emberek vannak.


És ha találkozik is, akkor sem garancia semmire,sok az ápolatlan, lehúzós, zsarolós, ideggyenge férfi.

Legfőbb probléma pedig a hely. Bizony bizony.

Meg kell nézni, a legtöbb így keres : helyem nincs, de akarom a szexet. És itt már ki is siklott a dolog.


Talán szerencsés vagyok, nekem a nős haverom, akivel 5 évig volt diszkrét viszonyom, véletlen hozta. Mióta elköltöztek, bő másfél éve próbálok értelmes, emberként is barátkozni tudó, diszkrét férfit találni. Senki, ismétlem, senki nem jött össze. Négy portálon és itt is próbáltam, de senki nem találkozik. Nagy a duma, így úgy, de ha telefont cserélnék, már eltűnnek. Emailfiókot törli,.stb.


Végtelen inkorrekt, gyáva és kamus a biszex férfiak zöme. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek, de ők tuti már barátságban vannak valakivel, mert mertek lépni.


Ja igen, budapesti vagyok, állítólag itt könnyebb.....A nagy fenéket...


49 F/a

2019. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De az a vicc,hogy nem is szexről van szó,hanem pl csak arról,hogy megfogni a másik farkát,tényleg csak fogni és még erre sem mernek eljönni. Pedig nem is kell házhoz menni,mert autóban van,ráadásul a sajátjukban,de még így se.:D
2019. okt. 4. 17:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ismerkednék fiatal srácokkal.20/F
2019. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is ismerkednék.
2019. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom.

Én is ki próbálnék egy két dolgot kezdőként, de sajnos erősen titokban kell tartanom, mert a család megölne ha megtudná hogy ilyen gondolataim vannak.


Sajnos ha nem csak egyből azt akarod hanem előtte néhány szót is dumálni az emberrel kb 2 levélváltás és eltűnik.


24F

2019. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 K.L.Kiss ***** válasza:
61%
Legtöbbször az a gond, hogy a srác, mire odaérne már eléggé felizgul és kiveri a farkát, így aztán okafogyottá válik számára az egész. Van olyan is, aki csak szórakozni jár ilyen oldalakra és esze ágában sincs találkozni.Abban éli ki magát, hogy hülyíti a másikat. De van egy 10%, akivel lehet találkozni. Ha rutint szerzel, akkor általában 10-20 perc csetelés után már elég nagy biztonsággal ki tudod szúrni, hogy mennyire kamu az illető. Ha úgy tűnik, hogy nem kamu, akkor már 50% esély van rá, hogy eljön egy randira.
2019. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem jött össze soha eddig.
2019. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos nagyon sok a kamu ez így van. Nehéz a hetero oldalakon is találni. A másik pedig sokan azt sem tudják mit keresnek pontosan kire vagy mire vágynak. A sok szexpartner kereső is az érzelmeket keresi. Ha pedig ezt keresi egy sima társkeresőn a helye. Nehéz lesz az tuti és sok kitartás kell.
2019. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!