Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehet ismerkedni biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni biszex lányként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! En egy kezdő biszex lány vagyok viszont szeretnék lányokkal ismerkedni csak nem tudom hogy hol lehetne elkezdeni. Budapesti vagyok szóval főkent itt érdekelnének a helyek vagy tippek, ötletek hogyan. Lányosabb lányok jönnek be. És a transzneműek egyáltalán nem. Nem elítélem őket csak nekem nem az eseteim. Szoval segítsetek hol lehetne ismerkedni? Vagy élőben ha tetszik egy lány hogy kezdeményezzek honnan tudhatom biszex e ő is? Még sosem voltam lánnyal még nem is csókolóztam de szeretném kipróbálni. Főleg a korosztályom érdekelne. 18/L
2019. okt. 17. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb helyen vagy? 😁
2019. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Kezdemenyezni leginkabb ugy, hogy szemezel a kiszemelttel, mosolyogsz aztan megnezed a reakciojat. Viszonozza e szemkontaktust mosolyog e stb. Nehany ilyen alkalom utan erj hozza veletlenul. Ha hagyja az mar jo jel.

Aztan pedig el kell kezdeni vele beszelgetni. Igazabol ha neki is bejossz akkor hamar elokene hogy jojjon akar te vagy akar a masik lany elhiv sutire, kavera stb.


De ez a legnehezebb resze,sajnos.


Attol mert egy lany nyitott kozvetlen es meg szemez is nem feltetlen jelenti azt hogy biszex🤣 szoval elegge nehez ugy.


En is sokszor benezem.


Vannak tarskeresok, de nekem az nagyon nem jott be.

Illetve vannak bulik direkt leszbikus es biszex lanyoknak. De nyilvan egyedul meg kevesen mennek ilyen helyre.

Mondjuk ha Pesti lennek en beneznek egy ilyen buli. De mivel videki vagyok en egyedul nokent nem utazgatok ejszaka.

2019. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Pesti vagyok ha gondolod írj 😊

20/L/bi

2019. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!