Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, mennyi időbe telt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi időbe telt elfogadnotok azt, hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 ev. Azota mar fiuval is voltam es egyaltalan nem zavar.
2019. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezen nincs mit elfogadni, ilyen vagyok és kész. Az én dolgom senki másé.
2019. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként "gyanús" voltam már magamnak, de akkoriban még nem értettem, hogy lehet az, hogy a heteroszexuális élmények (is) vonzanak, így tűzzel-vassal "pusztítottam" (elnyomtam) magamban minden ezen irányú gondolatot, vágyat.


Ennek a hatásait oldozgatom fel, több, mint két éve.


Érdekes, hogy másokban ezt ezerszer könnyebb elfogadni, semmint önmagamban... igaz is, hogy eszméletlenül kritikus tudok lenni, ha "rólam" van szó.


Hogy most rögtön bele tudnék-e ugrani egy TELJESÉRTÉKŰ kapcsolatba velem azonos neművel? Legfeljebb különleges csillagállás alatt.

2019. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Semmi perc alatt.Ez a leg klaszabb dolog.Pasik,csajok

sőt párok is.

2019. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így nőttem fel. .

Természetes dolog volt Nálam

2019. dec. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bő tíz év kellett az első egymásnak kiveréstől a tényleges önelfogadásig. Az, az évtized nagyon rossz volt. Az első orál volt az a pillanat, amikor sikerült elfogadnom, hogy mindkét nem vonz szexuálisan.
2019. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!