Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van biszex hajlama...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van biszex hajlama vagy csak poénkodik?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Múltkor pl átjött, buli volt nálam, bementünk a fürdőbe,és elkezdtünk hangosan nevetni valamin, én meg nekicsapódtam az ajtónak, és leestem a földre. :D Erre beszól egy ilyet: Fú, mit képzelhetnek rólunk, hogy mit csinálhatunk.


Tudom, ez semmi.Jön a többi. Multkor mentünk kajálni,és rossz melltartót vettem, amiből folyton kiesett a mellem. És elkezdi: tetszik ez,hogy egész nap a melltartódat igazgatod. Nevetve mondta amúgy.


Oké, aztán az volt,hogy dumaltam a neten egy csavoval, aki felajanlotta,hogy kipróbálná velem a vibrátorát. Ezt elmeséltem barátnőmnek,és elkezdi: ó hát én is szívesen kipróbálnám veled! ezt is mosolyogva mondta.


Pár napja pedig csináltam poénból egy facebookos tesztet,ami arról szólt,hogy ki szerelmes beléd titokban? Erre barátnőmet adta be. Poénból elküldtem neki és ilyet írt rá: Titokban! Az a lényeg!


Szerintetek? 20 évesek vagyunk mindketten.


2019. dec. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hát ennyiből sajnos mi sem tudunk többet mondani. Simán lehet hogy konolyan gondolja, de az is hogy csak poénkodik.

Miért örülnél neki, ő is tetszik neked? Vagy zavarna?

2019. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy én sem tudom mi van :D csak hogy ennyiszer poénkodik, kicsit fura. :D

igazabol engem nem zavar :D

2019. dec. 11. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kerdezz ra nala, hogy, hogy van a csajokkal.

Pl volt e mar valami baratnal tobbeni erzese csajokhoz. De ezt mi nem tudhatjuk, neked kell utana jarni. Vagy hozd fel neki ezt a temat, hatha kiderul valami ;)

20/L/Bi

2019. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Igazán leeshetne..... Nem poén. Ki kell próbálni!
2019. dec. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!