Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Használják ezt az oldalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használják ezt az oldalt rajtam kívül más lányok is?

Figyelt kérdés

Felteszek egy kérdést és egyértelműen csak "férfiak" kezdenek el bombázni kedvesebbnél kedvesebb üzeneteikkel.

Komolyan itt már csak a leszbikus kategóriába lehet írni, ha azt akarom, hogy csak lányok válaszoljanak, vagy abba is beleszólnak a férfiak?!

Ez nem diszkrimináció, ugyanolyan mintha megkérném rá a válaszolókat, hogy a 19-22 év közöttiek válaszára vagyok kíváncsi. Vagy a kettő nem ugyanaz?

Javítsatok ki ha tévedek, de én eddig azt vettem észre, hogy ezen az oldalon többnyire férfiak fordulnak meg, ami egyáltalán nem baj, csak ha egyszer most pont nem az ő válaszukat várnám?


2019. dec. 14. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Vérzik a szívem miattad.

Esetleg küldjek valamilyen adományt?

2019. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Vannak lányok

L

2019. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Ha nem tudsz tartalmilag értelmeset hozzászólni a kérdésekhez, akkor inkább fogadd meg jó tanácsomat csak neked csak most: légyszíves maradj csöndben!
2019. dec. 14. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért a mi problémánk,hogy nem tudsz ismerkedni?
2019. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem állítottam, hogy nem tudok! Ha már idejössz írogatni, akkor legalább ne forgasd ki a kérdező szavait!
2019. dec. 14. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is nagyrészt férfiak írnak (amúgy nálad miért idézőjelben?)

Követelem a kvótát! Több üzenetet kerek lányoktól!

F

2019. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Bár nem napi szinten böngészem az oldalt.


Jól látod, többnyire férfiak vannak jelen túlnyomó többségben. Unatkozó férfiak. Így arra is reagálnak, amire nem kellene, mert nem hozzájuk szól a kérdés. Engedd el. :)

2019. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akik megtaláltak férfiak, nem éppen a férfias viselkedésükről voltak híresek, ezért nem illettem őket az idézőjel nélküli igazi férfival.:D Na de egyetértek, törjenek elő a nők is rejtekhelyeikről!:D
2019. dec. 14. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:

vannak lányok nyugi ;)

22/L

2019. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagy megkönnyebbüléssel nyugtázom, hogy még nem halt ki a női nem erről az oldalról sem, elvégre mi vagyunk többen szerte a világban, nem?:D
2019. dec. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!