Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányként mire számíthatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként mire számíthatok erotikus masszázson?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy férfiaknak van happy finish akár orállal is, de nekem milyen lehetőségeim vannak? Mindenképpen lányhoz szeretnék menni!

2019. dec. 21. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megujjaznak, élvezésig simogatnak, esetleg ki is nyalnak.
2019. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudjuk, de meséld majd el, légyszíves!

Nő vagy férfi masszőr lesz?

2019. dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Jó lesz(-:
2019. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is erdekelne
2019. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Talán legyél benne biztos, hogy olyan helyre mész, ahol ez szokás. Ha nem az de te kéred, egyszerűen kidobnak.

HA szokás, akkor teszel rá szóban egy utalást, vagy elérhetővé teszed a puncid és kész.

2019. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Kézzel elvisznek a csúcsig a csikló masszírozásával. Kérdezz rá előtte telefonon. Ha jó csaj vagy akkor lehet még meg is akar majd dugni a masszőr :)
2019. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

#6

Azt írta lanyhoz akar menni,szóval szerintem dugás nem lesz,de ujjazás simán lehet:)

2019. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
83%

Igen jó kezű, hivatásos masszőrként írok.


A jóni masszázs alapvetően igen képzett masszőrt kíván, aki otthonosan mozog a reflexológia területén is és természetesen szakmájából adódóan az anatómia egyéb területei sem állnak tőle távol.


Fentiekből adódik, hogy egy igazi erotikus masszázs (jóni masszázs) nagyon nem keverendő össze egy hétköznapi csikló stimulálással, mellfogdosással vagy egyéb amatőr érintéssel!


A jóninak a neten épp elég fórumon utána lehet olvasni, hogy mi is az valójában, de kellő leleményességgel és bevállalóssággal meg is lehet tapasztalni, át is lehet élni.


Nekem volt olyan vendégem, aki utána emígyen szólt: "b@**kiii, ilyet még magamnak sem tudok csinálni!!"


Semmiképpen sem keverendő össze egy hétköznapi szexuális együttléttel, aktussal, mert ez nem az, nem arról szól, hanem teljes mértékben a nő öröméről, testének rendkívül alapos ismeretéről. Egy teljes és komoly testmasszázst kap a Hölgy, csak nem hétköznapi extrákkal van fűszerezve a 70%-tól! Ez nem arról szól, hogy ott csámcsogjon a látványán a masszőr vagy saját ösztöneinek szerezzen érvényt, hanem teljes mértékben arról, hogy a NŐ olyat éljen meg, amit sem otthon, sem máshol nem tud! Ráadásul még csak nem is lépett félre, ha jól belegondolunk!


Közel 20 éves szakmai tapasztalattal bíró gyógymasszőrként írom, amit írok.

2020. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!